دره ای از تندیس ها

دره ای از تندیس ها میزبان اشکال گوناگونی در طرح و نقش های مختلف می باشد که هیچ انسانی در به وجود آمدن آن ها نقش نداشته و کاملا ساخته دست طبیعت است. این دره که از یک سو به بام قشم منتهی می شود، در اثر بالا آمدن آب و تغییرات ناشی از آن، سر از آب بیرون آورده و امروزه به شکل کنونی قابل مشاهده می باشد که گردشگران تور قشم را به وجد می آورد. وقتی به این مکان سفر می کنید، هنوز هم صدف های زیبایی که از سالیان دور بر تن این خاک نهفته را می توانید نظاره کنید و از آن جایی که این مکان زمانی بستر دریا بوده، وجود صدف ها امری کاملا طبیعی است.
بسیاری از گردشگران تور قشم با بازدید از دره تندیس ها، یادآور دره ستارگان شده و فرق میان آن دو را در وسعت بیشتر دره تندیس ها می بینند. جالب است بدانید که دومین غار نمکی بزرگ جهان نیز در این دره واقع شده که تماشای آن بسیار جذاب می باشد.
یک نکته مهم که گردشگران تور داخلی باید به آن توجه داشته باشند، این است که به هنگام بارندگی ها این دره همانند باتلاق می شود که ممکن است دشواری هایی را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند، پس بهتر است در فصول گرم سال از این دره زیبا دیدن کنید. بازدید از این مکان برای عموم مردم رایگان می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دره ای از تندیس ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور قشم 11 بهمن 98
3 شب
تابان
همیشه سفر
11 بهمن - 14 بهمن

تور قشم 6 بهمن 98
2 شب
قشم ایر
وقت سفر
6 بهمن - 8 بهمن

تور قشم 21 و 22 بهمن 98 ویژه تعطیلات
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
21 دی - 25 دی

تور ترکیبی قشم 11 بهمن 98
2 شب
قشم ایر
گردشگر زمان
11 بهمن - 13 بهمن

تور زمینی قشم بهمن 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
تفریحات سیمالیان
14 بهمن - 25 بهمن

تور قشم 11 بهمن 98
4 شب
کیش ایر
افق بال فرشتگان
11 بهمن - 15 بهمن

تور قشم ویژه تعطیلات 21 و 22 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
21 بهمن - 26 بهمن

تور قشم 6 بهمن 98
2 شب
قشم ایر
فرشته طلایی پارس
6 بهمن - 8 بهمن

تور قشم 5 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
اورانوس آرمان سفر
5 بهمن - 8 بهمن

تور قشم 11 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
وقت سفر
11 بهمن - 14 بهمن