Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 150 کاربران به تور قشم از تبریز

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
تور زمینی قشم مهر اقساطی
3
قطار کویر - قطار کویر
14 مهر - 18 مهر
فرجام پرواز
1,390,000
تور قشم مهر اقساطی
3
قشم ایر - قشم ایر
25 مهر - 28 مهر
گردشگر زمان
4,330,000
تور قشم پاییز
3
قشم ایر - قشم ایر
14 مهر - 25 مهر
فرجام پرواز
3,910,000

تور قشم از تبریز، تجربه سفری گرم برای مردم شهر سردسیر تبریز؛ گردشگران تبریز، تور قشم را هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی می‌توانند تجربه کنند. تور هوایی قشم از تبریز اغلب با ایرلاین‌های قشم ایر، آسمان در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی برگزار می‌شود که مسافرین حدود 2 ساعت و 30 دقیقه در پرواز تبریز - قشم هستند. از آنجا که لحظه آخر تورهای قشم از تبریز را به صورت چارتری ارائه می‌دهد، امکان برگزاری تورهای لحظه آخری در این سایت بیشتر است. اما گاها پیش می‌آید که پروازی از تبریز - قشم صورت نمی‌گیرد و به همین دلیل لحظه آخر پیشنهاد می‌کند تا گردشگران تبریز از مبدا تهران به قشم سفر کنند. 

برخی از گردشگران نیز تور زمینی قشم از اهواز با قطار را به علت هزینه کم انتخاب می‌کنند که در این زمان با پیمودن مسافت 2000 کیلومتری می‌توانند به مقصد برسند؛ مسافرین تبریز - قشم اگر بخواهند با قطار این مسیر را به صورت مستقیم طی کنند، ابتدا باید مسیر 1500 کیلومتری را به ایستگاه بندرعباس را تجربه کنند که حدود 26 ساعت خواهد بود، سپس هنگامی که به بندرعباس رسیدید، می‌توانید با استفاده از لنج‌ها سفرتان به قشم را آغاز کنید.

تور کیش از اهواز

 

محبوب ترین تورهای قشم

قیمت تور تبریز قشم

اغلب افرادی که قصد سفر به قشم را دارند به دنبال باکیفیت‌ترین و همچنین ارزان‌ترین راه برای یک تفریح خاطره‌انگیز هستند؛ یکی از مسائل پر اهمیت برای بسیاری از افراد هزینه‌های سفر است. اگر قبل از سفر به فاکتورهای تعیین کننده توجه کنید، کمک شایانی به شما خواهد کرد.

  • نوع سفر:  قیمت تور هوایی قشم از تبریز نسبت به تور زمینی تبریز به قشم گران تر است.
  • نوع اقامت: معمولا اقامت در قشم  بسیار متنوع است امکان رزرو از هتل بوتیک های خاص تا هاستل های مقرون به صرفه وجود دارد.

بهترین زمان ها برای رزرو تور قشم از تبریز

بهترین زمان سفر به قشم برای هر فرد، با توجه به معیارهای شخصی هر کسی متفاوت است. به عنوان مثال برای عده‌ای یکی از مهم‌ترین مسائل، پیدا کردن ارزان‌ترین تورهای مسافرتی است. عده‌ای دیگر نیز بدون توجه به قیمت، به دنبال با کیفیت‌ترین تورهای داخلی و خارجی هستند.

  تور قشم از تبریز

ارزان‌ترین تورهای قشم از تبریز چه زمان‌هایی هستند؟

1.  ارزان‌ترین تورهای آف خورده مخصوص تورهای زمینی قشم است. قیمت بلیط قطار بسیار ارزان‌تر از هواپیما است. به طور کلی تورهای زمینی کمتر تمام می‌شوند. اما مهم‌ترین نکته در سفرهای زمینی، مسیر طولانی و صرف زمان بسیار است.
2. دربرخی از ماه‌های سال مانند زمان امتحانات دانشگاه و مدرسه یا ماه بازگشایی مدارس از جمله ماه‌های (مهر، آبان، دی، خرداد) مردم کمتر سفر می‌روند ، همچنین روزهای بعد از تعطیلات خلوت‌تر و قیمت‌ها بسیار مناسب‌تر هستند.
3. اگر تمایل به سفر هوایی دارید جالب است بدانید که پروازهای چارتر و هتل‌های گارانتی به غیر از پایین بودن نرخ‌ها، به دلیل اینکه از قبل قیمت آن محاسبه شده، اگر به حد نصاب نرسد ناچار هستند با تخفیف‌ بسیار تورهای خود را ارائه دهند.
4. تورهایی که در هتل‌ها با ستاره کمتر (مثلا 2 یا 3 ستاره) ارائه می‌شود و خدمات مختلفی مانند بازدید از جاذبه‌های دیدنی، ترانسفر و یا راهنما ندارند، بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است