تور قشم از مشهد

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.8 از 5 | از 127 کاربر

تور قشم از مشهد، گزینه‌ای مناسب برای افرادی‌ست که از مشهد قصد سفر به این جزیره زیبا را دارند. در صورتی که شهروند مشهد باشید و بخواهید از مشهد به قشم سفر کنید می‌توانید از خدمات تور زمینی قشم از مشهد یا تور هوایی قشم از مشهد استفاده کنید. از مشهد می‌توانید با قطار یا هواپیما به قشم سفر کنید. به هر حال استفاده از این تور در تعطیلات نوروز و ایام عید و یا روزهای دیگر سال مقرون به صرفه‌تر از مسافرت با ماشین شخصی است. اگر قصد برخورداری از خدمات این تور را دارید باید ابتدا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید. در صورتی که هوایی به قشم سفر کنید مسلما زمان کمتری در راه هستید و زمان تفریح شما بیشتر است اما در صورتی که به صورت زمینی به قشم سفر کنید زمان بیشتری را در مسیر هستید. در ادامه در مورد تور قشم از مشهد توضیح بیشتری می‌دهیم. 

تور قشم از مشهد

تور قشم از مشهد زمینی بهتر است یا هوایی؟

تفاوت‌های زیادی بین تور قشم از مشهد هوایی و تور قشم از مشهد زمینی وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها قیمت است. قیمت تور قشم از مشهد زمینی و با قطار کمتر از قیمت تور قشم از مشهد هوایی است. بنابراین اگر به دنبال هزینه کمتر هستید تور زمینی را انتخاب کنید اما اگر هزینه برای شما مهم نیست تور هوایی بهتر است. از طرفی از نظر زمانی باید به این مسئله دقت کرد. با قطار مدت زمان زیادی در راه هستید در صورتی که با هواپیما خیلی سریع می‌رسید. از این رو اگر هدف شما تفریح است و دوست دارید مدت بیشتری در قشم باشید، می‌توانید از هواپیما استفاده کنید. در هر صورت تور هوایی از مشهد به قشم گزینه بهتری است اما باز هم به بودجه و هدف شما از سفر به قشم بستگی دارد.

از کدام شهر به قشم سفر می کنید؟

تور قشم از مشهد با قطار

اگر قصد برخورداری از تور زمینی قشم از مشهد را دارید، باید بگوییم که ابتدا لازم است با قطار از مشهد به بندرعباس بروید و از آن‌جا با کشتی‌های مخصوص به قشم بروید. پس می‌توان نتیجه گرفت مدت زمان بیشتری در مسیر هستید و حدودا 22 الی 2 ساعت طول می‌کشد تا از مشهد به بندرعباس رفته و از آن جا به قشم سفر کنید. تور زمینی قشم از مشهد با قطار‌های غزال 4 ستاره صورت می‌گیرد. قیمت تور قشم از مشهد با قطار ارزان‌تر از تور هوایی است. بنابراین اگر قصد سفر با قیمت کم و مقرون به صرفه‌تر را دارید توصیه می‌کنیم از تورهای زمینی استفاده کنید. لازم به ذکر است نوع قطار و خدماتی که تور دارد در تعیین هزینه دخیل است. . نکته ی قابل توجه این است که اگر به قصد خرید به قشم سفر می کنید، سفر زمینی با قطار انتخاب هوشمندانه ای است چرا که شما محدودیت های حمل بار هواپیما و اتوبوس راندارید.

تور قشم از مشهد هوایی

راه دیگری که می‌توانید از مشهد به قشم برسید، شرکت در تور قشم از مشهد هوایی است. لازم است بدانید از این طریق می‌توانید یک راست به قشم سفر کنید. برای استفاده از این روش لازم است از خطوط هوایی قشم ایر، سپهران، آتا و وارش استفاده کنید. در این صورت شما به جای 24 ساعت یک ساعت و نیم تا  دو ساعت در راه هستید. قیمت تور قشم از مشهد هوایی نسبت به تور زمینی و با قطار بیشتر است که شامل هزینه بلیط هواپیما، زمان رزرو (در تعطیلات یا ایام عادی)، خدمات تور و... است.

تور قشم از مشهد هوایی و زمینی

فاصله مشهد تا قشم چقدر است؟

در صورتی که در تور زمینی قشم از مشهد شرکت کنید مسافت زیادی را در پیش دارید و این فاصله از نظر مسافتی حدود 2700 کیلومتر است. از نظر زمانی نیز حدود 24 ساعت در راه هستید. اما اگر هدف شما شرکت در تور هوایی قشم از مشهد است، تنها یک ساعت و نیم در راه هستید و مسافت زیادی در پیش نخواهید داشت.

قیمت تور قشم از مشهد

قیمت تور قشم از مشهد با توجه به زمینی یا هوایی بودن، خدمات تور، نوع تور، تاریخ تور و مدت زمان تور متغیر است. به طور کلی قیمت تور هوایی قشم از مشهد بیشتر از قیمت تور زمینی است. همچنین تورهایی که در تعطیلات برگزار می‌شوند قیمت بیشتری دارند از طرفی نوع هتل و خدمات تور هر چقدر بیشتر باشد هزینه تور افزایش میابد.

تور قشم از مشهد اقساطی

یکی از خدمات مفید که در سایت لحظه آخر نیز می‌توانید مشاهده کنید، تور قشم از مشهد اقساطی است. تورهای اقساطی برای سفر به قشم از مشهد هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می‌شود و شما می‌توانید هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنید. شرایط، زمان برگزاری این تورها، امکانات و خدمات آن‌ها را در سایت لحظه آخر مشاهده کنید.

تور چارتر قشم از مشهد

تور چارتری یا تور آف خورده قشم از مشهد به دلیل قیمت مناسب، و امکانات خوب از محبوبیت زیادی برخوردار است و بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای سفر به قشم از مشهد از تور چارتری برخوردار شوند. این تور معمولا با پرواز مستقیم از مشهد انجام می‌شود و در مدت زمانی کم به جزیره قشم می‌رسید. خدمات این تور شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت هتل در قشم، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و... است.

تور قشم از مشهد با اقامت در هتل 5 ستاره

بهترین هتل‌های قشم، هتل‌های 5 ستاره هستند از این رو قیمت اقامت در این هتل‌ها به دلیل امکانات و خدمات بهتر بیشتر است. بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت قیمت تور قشم از مشهد با اقامت در هتل 5 ستاره بیشتر از اقامت در هتل‌های 2 یا 3 ستاره است. اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید انتخاب این تور بهتر است.

سوالات متداول

نظرات کاربران

  • بهار بهار 1402/03/28
    2 نفر پسندیدند
    من ساکن مشهد هستم و پارسال به کیش سفر کردم. این جزیره به دلیل گرونی نرخ ارز، به یه مقصد محبوب برای گردشگرا تبدیل شده و بنظرم پتانسل های گردشگری زیادی داره...