Lahzeakhar.com
امتیاز 4.6 از 5 | از 150 کاربران به تور قشم از شیراز

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
نوروزی
تور قشم نوروز
3
معراج - سپهران
26 اسفند - 10 اسفند
سرزمین آریایی
9,125,000
نوروزی
تور قشم نوروز اقساطی فاقد استقبال فرودگاهی !
3
آسمان - آسمان
26 اسفند - 7 اسفند
فرجام پرواز
9,125,000

تور قشم از شیراز، آغاز سفری هیجان انگیز از شهری زیبا و سرسبز به جزیره‌ای در قلب خلیج فارس؛ برخی از ساکنین شیراز برای اینکه بتوانند به قشم سفر کنند، تورهای زمینی یا هوایی شیراز – قشم را انتخاب می‌کنند. برای اینکه مسافرین بتوانند تورهای هوایی قشم از شیراز را تجربه کنند ابتدا باید به فرودگاه بین المللی دستغیب شیراز بروند تا با پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه‌ای به فرودگاه بین المللی دیرستان قشم برسند؛ همچنین ایرلاین‌هایی که این مسیر را پوشش می‌دهند، آسمان و ایران ایر است. همچنین اگر به دنبال تهیه تورهای ارزان قیمت هوایی قشم از شیراز هستید، بهترین گزینه انتخاب مبدا تهران است، چون در تهران نسبت به دیگر کلان شهرها پرواز بیشتری به قشم صورت می‌گیرد و به همین دلیل امکان برگزاری تورهای لحظه آخری قشم هم بیشتر می‌شود.
اما برخی از مسافرین به علت سفری مقرون به صرفه و ارزان تورهای زمینی این مقصد را انتخاب می‌کنند که ابتدا باید به بندرعباس سفر کنند و سپس با استفاده از لنج‌ها به قشم بروند. همچنین مسافرین زمینی شیراز – بندرعباس را بخواهند به صورت صورت مستقیم تجربه کنند، تنها حق انتخاب "اتوبوس" را دارند؛ چون درحال حاضر مسیر ریلی مستقیمی از شیراز به بندرعباس وجود ندارد و به همین دلیل مسافرینی که بخواهند تورهای زمینی شیراز – بندرعباس را باقطار تجربه کنند، ابتدا باید با قطار به تهران سفر کنند و سپس از تهران به بندرعباس بروند.

از کدام شهر به قشم سفر می کنید؟

قیمت تور قشم از شیراز

برای رزرو تور قشم قیمت گذاری بر اساس فاکتور‌‌های زیر در نظر گرفته شده است:

 • زمان سفر
 • کیفیت اقامتگاه ( هتل درجه یک یا قیمت مناسب، اقامتگاه بوم گردی یا سوئیت)
 • تعداد روزهای سفر
 • خدمات هتل رزرو شده ( امکانات اتاق های هتل و وعده‌های غذایی که به مسافران ارائه می دهند.)

تور قشم از شیراز

تور قشم از شیراز هوایی

آسان ترین راه برای رفتن به قشم از شیراز مسیر هوایی میباشد که اکثرا مسافران این مسیر را انتخاب می کنند. مدت زمانی که طی می شود حدود یکساعت و نیم می باشد. مدت پوشش دهی این مسیر به عهده دو ایر‌لاین ایران‌ایر و آسمان است.

تور قشم از شیراز زمینی

مسیر زمینی که برای این سفر وجود دارد با اتوبوس می باشد. در تور زمینی ابتدا باید به سمت بندر‌عباس حرکت کنید سپس از آنجا با شناور راهی قشم شوید. مدت زمانی که باید  با اتوبوس طی کنید حدود 9 ساعت و مسیر دریایی بندرعباس تا قشم حدود 1 ساعت میباشد.

چرا تور قشم از شیراز لحظه آخر

لحظه آخر از سال 1391 در زمینه گردشگری شروع به کار کرد. همچنین ارزیابی تورهای مسافرتی بصورت آنلاین توسط کارشناسان لحظه آخر صورت می گیرد. از مزایای رزرو اینترنتی تور قشم لحظه آخر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • دسترسی راحت و آسان به خدمات تور در لحظه و هر مکان
 • بهترین قیمت
 • تخفیفات ویژه برای انواع تورها

بهترین زمان برای سفر به قشم

از اواخر آذر تا اردیبشت قشم از آب و هوای خوبی برخوردار است، در این فصول، قشم هوایی استثنایی و معتدلی را در پیش دارد. از نظر قیمت، در ایام عید قیمت تور قشم کمی نسبت به تابستان گران تر است، ولی در تابستان با توجه به آب و هوای گرم و شرجی قیمت ها رو به کاهش است.

سوالات متداول

نظرات کاربران
 1. آرش 1402/04/01
  0 نفر پسندیدند
  تور قشم از شیراز بنظرم زمینی بره آدم خیلی بهتره تا هوایی چون راه زیادی نیست 18 19 ساعت آدم توراهه. از نظر آب هوایی هم دو تا شهر شبیه همن به غیر از قشم که شرجی داره. من خودم هوایی رفتم و بنظرم پول الکی به هواپیما دادم.