پینت بال آنتالیا

📅 بروزرسانی : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 252

بازی پینت بال به طور کلی در همه ی کشورها چند قانون اصلی دارد. از حداقل 5 تا حداکثر 12 نفر در یک گروه می تواند باشد. این بازی زمانی هیجان انگیز می شود که به دو تیم تقسیم شوید و حمله کنید همچنین بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که پرچم تیم حریف را از آن خود کنید. پینت بال تفنگ های مخصوص و سبک در عین حال بزرگی دارد که گلوله های آن رنگ های مختلف می باشد. اگر موفق شوید شلیک کنید که بازی را برده اید وگرنه خودتان حذف می شوید. امروزه تقریبا در تمامی کشورها می توانید شاهد این سرگرمی بسیار جالب و هیجان انگیز باشید .


پینت بال آنتالیا یکی از بزرگ ترین زمین های بازی را داراست که ظرفیت 30 بازیکن هم زمان را دارد . در واقع پینت بال یک ورزش شاد و مفرح است که در آن هم می دوید و هم شلیک می کنید ولی این بازی برای کودکان زیر 12 سال توصیه نمی شود زیرا که شدت پرتاب گلوله های رنگ به قدری قوی است که ممکن است موجب کبودی بدن شود. پینت بال آنتالیا در فاصله 20 کیلومتری از شهر قرار گرفته است و به راحتی با ون یا اتوبوس از جاوی درب هتلتان می توانید بروید و تمام انرژیتان را تخلیه کنید و از این بازی سرگرم کننده لذت کامل را ببرید.


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پینت بال آنتالیا

شهاب شهریور 1397
11 نفر پسندیدند
پینت بال آنتالیا رو نرفتم اما تا دلت بخواد توی ایران رفتم خیلی تفریح خوبیه

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/68-%D9%BE%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پینت بال آنتالیا