تئاتر اپرا و باله تفلیس

📅 بروزرسانی : ۲۴ دی ۱۳۹۷ بازدید : 690
اغلب گردشگران در سفر هایشان نسبت به سلیقه ای که دارند، به دنبال تفریحات مورد علاقه خود می روند. تماشای تئاتر اپرا و باله نیز از جمله تفریحاتی است که در بین توریست ها علاقمندان و طرفداران خود را دارد. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید، در این مقاله با لحظه آخر همراه باشید تا با سالنی که نمایش تئاتر اپرا و باله تفلیس در آن اجرا می شود، آشنا شوید.سالن تئاتر اپرا و باله تفلیس که با نام خانه اپرای تفلیس نیز خوانده می شود، ساختمان بزرگ و باشکوهی است که در آن تئاتر باله و مراسم اپرا به اجرا در می آید و گردشگران می توانند با تهیه بلیط به این مکان مراجعه کرده و به تماشای نمایش مورد نظر خود بپردازند. این ساختمان در مرکز شهر تفلیس و در محله روستاولی آن واقع شده است.
گردشگران تور گرجستان با مراجعه به خانه اپرای تفلیس می توانند علاوه بر تماشای نمایش های دیدنی آن، از معماری عمارت باشکوه آن نیز لذت ببرند. این عمارت حدودا در سال 1851 میلادی یعنی بیش از 160 سال پیش در تفلیس ساخته شده است. جالب است بدانید، با وجود اینکه این عمارت در کشور کوچک گرجستان واقع شده اما، بین سالن های مشابه خود در جهان از شهرت بالایی برخوردار بوده و بسیار معتبر است.همان طور که گفتیم ساختمان خانه اپرای تفلیس دارای قدمت حدودا 160 ساله است، با این حال می توان در معماری آن ترکیبی از سبک مدرن و شرقی را شاهد بود که در همان نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. گردشگران تور تفلیس خوب است بدانید که یک نویسنده معروف فرانسوی به نام الکساندر دوم، خانه تئاتر اپرا و باله تفلیس را زیبا ترین سالن تئاتر اپرای جهان معرفی کرده است.
در آخر نیز گفتنی است، با توجه به اینکه خانه اپرای تفلیس امروزه طرفداران زیادی بین مردم شهر و همچنین گردشگران تور تفلیس پیدا کرده است، به تازگی توسط سران دولتی شهر تفلیس، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و این امر حدود 6 سال به طول انجامیده است و بیش از 400 میلیون دلار هزینه در بر داشته است.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23506-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به تئاتر اپرا و باله تفلیس