باغ برنج لامان

تاریخ انتشار : ۲۱ مهر
باغ برنج لامان لنکاوی یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر لنکاوی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند.
برنج یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین محصولات کشور مالزی به شمار می آید و باغ برنج لامان لنکاوی محل توسعه کشت این محصول در گذشته به شمار می آید.
خوب است بدانید در زبان مالایی لامان به معنای مزرعه و شالیزار می باشد و باغ برنج لامان لنکاوی در واقع مجموعه ای از چنید شالیزار و مزرعه برنج می باشد که گردشگران تور لنکاوی می توانند از آن ها دیدن کنند.
اگر در سفر با تور لنکاوی قصد بازدید از این مجموعه را دارید توجه کنید که بهتر است از راهنما های مخصوص باغ کمک بگیرید، چرا که این افراد با حوصله و دقت، تمامی بخش ها و مراحل کشت برنج را به گردشگران توضیح می دهند و شما می توانید علاوه بر بازدید از شالیزار ها تا حد زیادی با فرهنگ کشور مالزی و نحوه کاشت برنج آشنا شود.
لازم به ذکر است که اگر در هنگام بازدید از راهنما های مجموعه استفاده نکنید دچار سردگمی خواهید شد.
گردشگران تور لنکاوی باید توجه داشته باشند که بازدید از باغ برنج لامان لنکاوی بیش از 2 ساعت زمان می برد. 
از امکاناتی که در این مجموعه برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است می توان به پارکینگ و سرویس بهداشتی اشاره کرد همچنین در این باغ دو رستوران سنتی وجود دارد که در منوی آن ها انواع مختلفی از لذیذ ترین غذا های محلی کشور مالزی به چشم می خورد و گردشگران تور مالزی می توانند غذا های بسیار لذیذی را در این رستوران ها نوش جان کنند.
لازم به ذکر است که ورود به مجموعه باغ برنج و استفاده از راهنما رایگان می باشد.
امیدواریم این مقاله در سفربا تور لنکاوی برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ برنج لامان