باغ برنج لامان

باغ برنج لامان لنکاوی یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر لنکاوی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند.
برنج یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین محصولات کشور مالزی به شمار می آید و باغ برنج لامان لنکاوی محل توسعه کشت این محصول در گذشته به شمار می آید.
خوب است بدانید در زبان مالایی لامان به معنای مزرعه و شالیزار می باشد و باغ برنج لامان لنکاوی در واقع مجموعه ای از چنید شالیزار و مزرعه برنج می باشد که گردشگران تور لنکاوی می توانند از آن ها دیدن کنند.
اگر در سفر با تور لنکاوی قصد بازدید از این مجموعه را دارید توجه کنید که بهتر است از راهنما های مخصوص باغ کمک بگیرید، چرا که این افراد با حوصله و دقت، تمامی بخش ها و مراحل کشت برنج را به گردشگران توضیح می دهند و شما می توانید علاوه بر بازدید از شالیزار ها تا حد زیادی با فرهنگ کشور مالزی و نحوه کاشت برنج آشنا شود.
لازم به ذکر است که اگر در هنگام بازدید از راهنما های مجموعه استفاده نکنید دچار سردگمی خواهید شد.
گردشگران تور لنکاوی باید توجه داشته باشند که بازدید از باغ برنج لامان لنکاوی بیش از 2 ساعت زمان می برد.
از امکاناتی که در این مجموعه برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است می توان به پارکینگ و سرویس بهداشتی اشاره کرد همچنین در این باغ دو رستوران سنتی وجود دارد که در منوی آن ها انواع مختلفی از لذیذ ترین غذا های محلی کشور مالزی به چشم می خورد و گردشگران تور مالزی می توانند غذا های بسیار لذیذی را در این رستوران ها نوش جان کنند.
لازم به ذکر است که ورود به مجموعه باغ برنج و استفاده از راهنما رایگان می باشد.
امیدواریم این مقاله در سفربا تور لنکاوی برای گردشگران مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به باغ برنج لامان
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.