اسکله کلارک سنگاپور

یکی از بهترین تفریحاتی که در شهر توریستی سنگاپور مخصوصا در شب می توان انجام داد، بازدید از اسکله کلارک سنگاپور است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با اسکله کلارک سنگاپور بیشتر آشنا شوید.
سنگاپور، کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا، یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی می باشد. برخلاف برخی از شهر ها و کشور های دنیا که مکان های دیدنی و مغازه ها در شب تعطیل می شوند، در سنگاپور شب ها برخی از تفریحات و مکان های دیدنی باز هستند تا گردشگران تور سنگاپور بتوانند از آن ها بازدید به عمل بیاورند. یکی از این مکان های دیدنی شهر کهذ از محبوب ترین تفریحات سنگاپور در شب می باشد، اسکله کلارک سنگاپور است.
اسکله کلارک سنگاپور در یکی از شلوغ ترین نقاط سنگاپور واقع شده است.
اگر در روز این اسکله بازدید کنید به ندرت مغازه هایی را مشاهده خواهید نمود که باز باشند. در روز می توان از قایق های اجاره ای برای قایقرانی در دریا، ماهیگیری و غیره استفاده کرد. اما با غروب آفتاب، مغازه های این اسکله باز می شوند تا از گردشگرانی که از اسکله کلارک سنگاپور بازدید به عمل می آورند میزبانی کنند. در این اسکله می توان علاوه بر خرید در میان مغازه ها و تهیه سوغاتی های محلی سنگاپور، در رستوران ها و کافه هایی که وجود دارد علاوه بر پخش موسیقی های کلاسیک و آرامش بخش انواع غذاهای دریایی، محلی، فست فود و غیره را میل کنند. لازم به ذکر است به دلیل اینکه غذاهای فست فود و غیر محلی را می توان در سایر رستوران ها میل نمود، همواره به گردشگران تور سنگاپور توصیه می شود در این اسکله فقط غذاهای محلی و دریایی را میل کنید که طبخی متفاوت و طعمی لذیذتر از سایر رستوران های سنگاپور دارد.امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اسکله کلارک سنگاپور
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

راشین 3 شهریور 97
4
اسکله کلارک سنگاپور خیلی جای خوب و آرومی هست من طی سفرم به سنگاپور چندین بار به این اسکله رفتم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.