شهر رویاهای اصفهان

📅 انتشار : 1396/09/04 📅 بروزرسانی : 1396/09/04 بازدید : 798
شهر رویاهای اصفهان بزرگترین شهربازی خاور میانه است که مساحتی در حدود 17 هکتار دارد، که به صورت مشارکتی با شهر داری اصفهان و شرکت تکنولوژی چین ساخته شده است. این شهر بازی بزرگترین مجموعه تفریحی، اقامتی کشور بوده است که فضای شاد و مهیجی را برای گردشگران  تور اصفهان ایجاد می کند. 
شهر رویاهای اصفهان یکی از معروف ترین تفریحات اصفهان است که شامل هفت بخش می باشد، که بیش از هفتاد جاذبه متنوع را در مکان باز و بسته ارائه می دهد. شهر رویا های اصفهان با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا ساخته شده است که در سطح کشور بی نظیر است. در هر گروه سنی که باشید و در هر شرایط آب و هوایی، با رفتن به این پارک ساعت ها کنار دوستان و خانواده تفریح خواهید کرد.
شهر رویاهای اصفهان شامل: سالن بازی های کامپیوتری، سینمای چهار بعدی، گردش فضایی، شهر دایناسورها، بازی های آبی می باشد.
سالن بازی های کامپوتری این شهر بازی شامل هشت بخش اصلی با ظرفیت 300 نفر طراحی شده است که مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است، که برای سنین مختلف طراحی شده است.
شهر رویا های اصفهان علاوه بر اینکه تفریحی است، اقامتی و تجاری نیز می باشد. ساعت ها در این مکان میتوانید  هم تفریح کنید و هم خرید کنید.
از دیگر امکانات این مکان دیدنی میتوان به هتل چها ستاره که شامل 120 واحد اتاق و سوئیت، سالن های چند منظوره، فروشگاه، رستوران گردان، سالن ورزشی، استخر می باشد که گردشگران تور اصفهان میتوانند از آن لذت ببرند.
این شهر بازی دارای فضای باز برای گردش می باشد که می توانند علاوه بر بازی های آن،  از رستوران های این مکان برای خوردن غذا و نشستن در این فضا هم  استفاده کنید.
شهر رویاهای اصفهان در اتوبان شرق اصفهان، واقع در بلوار ارغوانیه می باشد. پیشنهاد می شود اگر برای گردش به اصفهان می روید حتما از این مکان تفریحی لذت ببرید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به شهر رویاهای اصفهان