والیبال ساحلی کیش

یکی از تفریحات کیش که توانسته به یک جاذبه تبدیل شود و سالانه گردشگران بسیاری را به وسیله تور کیش به سوی خود بکشاند والیبال ساحلی کیش نام دارد. این ورزش محبوب چند سالی می شود که در ایران مورد توجه قرار گرفته و توانسته تا علاقه مندان خاص به خود را گرد یک دیگر جمع نماید.

جزیره زیبا و نیلگون کیش با احداث مجموعه ورزشی والیبال ساحلی کیش توانسته علاقه مندان جهانی را به سوی خود بکشاند، چرا که جزو برترین مجموعه های والیبال ساحلی بوده و با داشتن سه زمین مجزا از یکدیگر که با نور پردازی خاص و حرفه ای مزین شده اند، در سه شیفت از علاقه مندان به این ورزش استقبال می نماید.

این ورزش جزو ورزش های مرفح در دنیا بوده و همان گونه که از نامش پیداست، قوانین مشابه با والیبال عادی دارد. با این تفاوت که فاقد داور و بازیکن های ذخیره بوده و بر روی شن انجام می پذیرد. همچنین متشکل از دو گروه بوده که هرکدام به صورت دونفره، مقابل دیگری قرار می گیرند.

مجموعه والیبال ساحلی کیش توانسته تا با رساندن خود به استاندارد های جهانی، علاوه بر آن که جزو برترین زمین های والیبال ساحلی شنی در آسیا قرار بگیرد، خود را به عرصه مسابقات بین المللی نیز وارد نماید. به گونه ای که میزبان مسابقات بین المللی بوده و و با پرورش بازیکن های خبره، توانسته تا در مسابقات بین المللی کسب مقام کند. از همین رو علاوه بر گردشگران تور کیش، توانسته تا ورزشکاران و علاقه مندان والیبال ساحلی را از اقسا نقاط دنیا، به سوی خود بکشاند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز والیبال ساحلی کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
امامی 10 شهریور 97
0
والیبال ساحلی کیش خیلی خیلی خوبه مخصوصا برای آقایون خیلی بازی سختیه اونم تو شن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری