تور کیش از شیراز

1 تور از 1 آژانس
امتیاز 4.1 از 5 | از 153 کاربر

شیراز یکی از مقاصد گردشگری مهم ایران است، اما کیش نیز جاذبه‌های منحصربه‌ فردی دارد که باعث شده هر ساله میلیون‌ها گردشگر به این جزیره سفر کنند. اگر قصد دارید از شیراز به کیش سفر کنید، می‌توانید تور هوایی یا زمینی را انتخاب کنید. برای لذت بردن از جاذبه‌های گردشگری کیش، حداقل باید 4 روز در این جزیره اقامت داشته باشید. برای رزرو تور کیش از شیراز، می‌توانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید و با مقایسه قیمت هتل‌ها، تور مناسب خود را انتخاب کنید. برای بازدید از جاهای دیدنی کیش، می‌توانید از تخفیف خدمات گردشگری آژانس ها استفاده کنید.

تور کیش از شیراز

رزرو تورهای کیش از شیراز به چند صورت برگزار می شود؟

این تور نیز مانند تمام زیرشاخه های تور کیش از هر شهری به دو روش هوایی و زمینی و با قطار اجرا می شود. تور هوایی انتخاب مسافرانی است که می خواهند نهایت استفاده را از زمان در طول اقامت شان ببرند. و انتخاب تور کیش از شیراز زمینی نیز انتخاب کسانی است که لذت تماشای مناظر طبیعی در مسیر را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. در این حین برخی از مسافران قصد دارند با خودرو شخصی سفرشان را آغاز کنند که باید در جاده شیراز به چارک قرار بگیرند. با پیمودن مسیر 6 ساعته، مسافرین می‌توانند با استفاده از لنج‌ها یا کشتی به جزیره کیش بروند.

تور کیش - امکان مقایسه آنلاین قیمت و خدمات تورهای کیش از آژانس های مجری مستقیم در لحظه آخر

 • سفر شیراز به کیش زمینی: فاصله شیراز تا کیش حدود 627 کیلومتر است. برای سفر زمینی به کیش، باید از طریق بندرعباس و بندر چارک با شناور یا کشتی مسافری به کیش بروید. مدت زمان سفر زمینی با قطار حدود 7 ساعت و با اتوبوس حدود 6 ساعت است.
 • سفر هوایی از شیراز به کیش: روزانه 1 الی 3 پرواز شیراز – کیش با ایرلاین‌های کیش ایر، ایران ایر، فلای پرشیا و معراج در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار می‌شود؛ همچنین اغلب هوایپما شیراز – کیش در ساعات عصر و شب پرواز می‌کنند که 1 ساعت و 10 مسافرین را جابه‌جا می‌کند.

قیمت تور کیش از شیراز چقدر است؟

قیمت گذاری تورهای کیش حرکت از شهر شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه به صورت زمینی یا هوایی مسافرت می کنید. وسیله نقلیه تان چیست؟ نوع هتل شما و امکانات و خدماتی که ارائه می دهد کدام است؟ نوع پرواز، ساعت و روز پرواز هم در قیمت نهایی تور کیش اثرگذارند. همچنین بهتر است به فکر هزینه های مدت اقامت و خدمات گردشگری جانبی مانند ترانسفر، گشت های شهری و ورودی اماکن تفریحی نیز باشید.


چرا تور کیش از شیراز هتل داریوش محبوب است؟

دست شیرازی ها برای انتخاب هتل های کیش بسیار باز است. جزیره کیش هتل ای متنوع بسیاری از سه ستاره تا 5 ستاره لوکس دارد. از جمله این هتل ها، هتل پنج ستاره داریوش است که خدمات متنوعی برای مسافران خود در نظر گرفته است. این هتل با توجه ببه خدماتی که ارائه می دهد، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. انتخاب بیشتر خانواده های شیرازی این هتل و دیگر هتل ها مانند هتل ترنج، فلامینگو، ارم، پارسیان و پارس نیک است.

سوالات متداول

نظرات کاربران

 1. جعفری جعفری 1402/10/05
  0 نفر پسندیدند
  چرا پکیج تور کیش شیراز رو باز نمی کنین؟؟
 2. جعفری لحظه آخر 1402/10/05
  1 نفر پسندیدند
  سلام دوست عزیز. در حال حاضر یک پکیج تور کیش از شیراز بالای همین صفحه با قیمت و خدمات مناسب ارائه می شود.