Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 152 کاربران به تور کیش از اصفهان

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
تور کیش 12 مهر
3
ماهان - ماهان
12 مهر - 15 مهر
آرانا پرواز
4,400,000
تور کیش مهر
3
چابهار - وارش
14 مهر - 17 مهر
ره بال آسمان
7,450,000
تور کیش پاییز اقساطی
5
اروان - فلای پرشیا
8 مهر - 17 مهر
آرشین پرواز
6,400,000
تور کیش پاییز
3
زاگرس - ماهان
12 مهر - 20 مهر
زود سفر رنگارنگ
3,700,000

تور زمینی کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان، سفری هیجان انگیز از شهری تاریخی به جزیره‌ای در خلیج فارس است. تور هوایی کیش بهترین و مناسبترین گزینه برای مسافران اصفهان – کیش است؛ اما در این حین برخی از مسافرین تورهای زمینی را به علت سفری ارزان قیمت انتخاب می‌کنند که اغلب این تورها با قطار برگزار می‌شوند. مسافرین تور زمینی با قطار، ابتدا با طی کردن مسیر ریلی 17 ساعته خود را به ایستگاه بندرعباس می‌رسانند و پس از توقف قطار، مسافرین تور اصفهان کیش با استفاده از تاکسی‌ها به بندر چارک حرکت می‌روند که در آخر بتوانند با اتوبوس‌های دریایی به کیش بروند؛ مدت زمان مسیر دریایی تور زمینی کیش، 1 ساعت و 30 دقیقه است.

تور کیش از اصفهان

از کدام شهر به کیش سفر می کنید؟

تور هوایی کیش از اصفهان

تور هوایی کیش از اصفهان از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به فرودگاه بین المللی کیش با ایرلاین‌های زاگرس، ایران ایر، کیش ایر و آتا برگزار می‌شود که مسافرین حدود 1 ساعت در پرواز اصفهان – کیش هستند؛ همچنین اغلب تورهای کیش لحظه آخر، ترنسفر رایگان هتل را برای مسافرین درنظرگرفته‌اند تا گردشگران به محض رسیدن به فرودگاه کیش بتوانند به هتل بروند. همچنین لازم است بدانند که مسافران در اواسط تابستان، اوایل پاییز و اواخر بهار بیشترین تقاضا را برای رزور هتل‌های کیش دارند.

قیمت تور کیش از اصفهان

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که به قیمت تور کیش از اصفهان اهمیت می‌دهید، لازم است بدانید که پروازهای سیستمی به نسبت پروازهای چارتری قیمت بالاتری دارند و به همین علت امکان دارد مسافرین تور کیش از اصفهان، هزینه بیشتری را به نسبت تور کیش از تهران پرداخت نمایند. چون اغلب پروازهای اصفهان – کیش به صورت سیستمی برگزار می‌شود.همچنین اگر قصد سفر خانوادگی به جزیره کیش را دارید و می خواهیدسفری مقرون به صرفه را تجربه نمایید در صورتی که اعضای خانواده بیش از 5 – 6 نفر هستند، بهتر است اقامت در سوئیت را انتخاب کنید.

سوالات متداول

نظرات کاربران
مریم خانجانزاده 1402/04/01
2 نفر پسندیدند
وای اصلا نمی تونم تصور کنم از اصفهان تا کیش رو زمینی برم. آدم کمر نمی مونه براش. ما با تور کیش از اصفهان هوایی یک ساعت و نیمه رسیدیم کیش ازونجا هم تا هتل با ماشین خود تور رفتیم خیلی راحت بود. ولی حیف که کم موندیم