ساحل السیف

شهر دبی امروزه پیشرفت چشمگیری داشته اما برخی مناطق قدیمی آن همچنان شکل سنتی خود را حفظ کرده اند، بازدید از بخش های قدیمی دبی خالی از لطف نبوده و طرفداران بسیاری دارد، یکی از مناطق سنتی این شهر "الفهید" نام دارد. منطقه الفهید در گذشته منطقه غواصی و صید مروارید به حساب می آمده است.
سواحل دبی در همه جای شهر وجود دارند، در این منطقه سنتی ساحلی به نام السیف وجود دارد که درون آن کشتی ها قدیمی و قایق های از کار افتاده رها شده اند، روزانه افراد بسیاری برای بازدید از آن ها راهی منطقه الفهید می شوند. از قدیمی ترین قایق های موجود در ساحل می توان به قایق عبره اشاره نمود، لازم به ذکر است که در سال های دور از این قایق ها جهت تردد در شهر استفاده می شده است اما امروزه تنها استفاده تفریحی دارند.
آدرس: Bur Dubai, Dubai, United Arab Emirates
 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ساحل السیف
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری