امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به برترین تفریحات کرابی

برترین تفریحات کرابی

وجود جاذبه های تفریحی متنوع در نقاط مختلف جهان باعث محبوبیت برخی از شهر ها در بین گردشگران تور لحظه آخری می شود. شهر کرابی یکی از شهر های تفریحی در کشور تایلند محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با برترین تفریحات کرابی در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
پارک دریایی کوه لانتا: این پارک یکی از برترین تفریحات کرابی بوده و تا مرکز شهر کرابی در حدود 2 ساعت فاصله دارد. به طور کلی این پارک در منطقه ای کوهستانی با پوشش گیاهی بسیار زیبا واقع شده است. گردشگران تور کرابی جالب است بدانند که شغل اصلی افراد محلی این منطقه فروش صدف و ماهیگیری می باشد. طبیعیت بسیار زیبای این منطقه نظر هر بیننده ای را به خود جذب می کند. از تفریحات موجود در این پارک می توان به قایق سواری و غواصی اشاره کرد. همچنین گردشگران می توانند در اقامتگاه هایی که اطراف این پارک وجود دارد، استراحت کنند.
 
 
ساحل ریلی تایلند: ساحل ریلی تایلند یکی از محبوب ترین سواحل کرابی در بین گردشگران تور تایلند می باشد. ساحل ریلی دارای 4 ساحل مختلف است، همچین لازم است بدانید که تنها راه رسیدن به این سواحل استفاده از قایق ها می باشد. این ساحل به دو بخش غربی و شرقی تقسیم شده که بخش غربی آن طولی در حدود 600 متر دارد، در بخش غربی 4 هتل برای اقامت گردشگران نیز وجود دارد. گردشگران برای رسیدن به بخش شرقی باید از مسیر پیاده روی موجود استفاده نمایند. از دیگر امکانات موجود در ساحل ریلی می توان به رستوران ها و فروشگاه های موجود اشاره کرد، رستوران های ساحل ریلی انواع غذا های محلی تایلند را برای گردشگران سرو می کنند.
 
 
پرا بنگ کرام: یکی دیگر از برترین تفریحات کرابی جنگل های پرا بنگ کرام بوده که یکی از مناطق حفاظت شده در شهر کرابی به حساب می آید. این منطقه که شامل پوشش گیاهی بسیار زیبایی بوده از به هم پیوستن دو جنگل به وجود آمده است. چشمه های آب گرم موجود در این جنگل محبوبیت آن را دو چندان کرده است، دمای آب این چمشه ها در حدود 30 تا 50 درجه سانتی گراد می باشد. گردشگران تور کرابی لازم است بدانند که در پرا بنگ کرام در حدود 300 گونه مختلف از پرندگان زندگی می کنند، از پرندگان کمیاب موجود در این منطقه می توان به مرغ ماهی خوار و مرغ شاخنوگ سیاه اشاره کرد.
 
 
استخر زمردین: استخر زمردین یکی از برترین تفریحات کرابی بوده که در واقع برکه ای زیبا با آبی زلال و زمردی رنگ در میان پارک جنگلی تانگ تاو می باشد. سالانه افراد بسیاری برای بازدید از این برکه و یا شنا کردن در آن به این پارک جنگلی می روند، همچنین گردشگران لازم است بدانند که بازدید از سایر نقاط این پارک نیز خالی از لطف نمی باشد. این اطراف این برکه پرندگان بسیار نادری وجود دارد که نسل آن ها در سایر نقاط دنیا منقرض شده است، از میان این پرندگان می توان به پیتا اشاره کرد.
 
 
چشمه آب گرم کلونگ توم: یکی دیگر از برترین تفریحات کرابی چشمه آب گرم کلونگ توم بوده که در فاصله 70 کیلومتری از شهر کرابی قرار گرفته است. آب گرم موجود در این چشمه مملو از مواد معدنی بوده که برای بدن انسان بسیار مفید است. گردشگران تور کرابی جالب است بدانند که آب این چشمه توسط حفره های موجود در کوه آتش فشانی که در کنار این چمشه قرار دارد، گرم می شود.
 
 
تالاب Princess: این تالاب یکی دیگر از برترین تفریحات کرابی به حساب می آید. قایق سواری در آب شفاف این تالاب یکی از تفریحات مورد علاقه گردشگران تور تایلند می باشد. سر تا سر مسیر این تالاب کابل کشی شده است تا گردشگران مسیر را به راحتی پیدا کنند. این تالاب از میان جنگل های و مسیر های شیب دار می گذرد.

نظرات مردم درباره برترین تفریحات کرابی

اسپاد 13 آذر 97
2
برترین تفریحات کرابی خیلی بیش تر از مواردی هست که ذکر کردید ممنون میشم اگر در مورد دیگر تفریحات این شهر بیش تر توضیح دهید
درج نظر