امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ساحل ریلی تایلند

ساحل ریلی تایلند

یکی از زیباترین سواحل تایلند که در شهر کرابی قرار دارد، ساحلی ریلی تایلند است. ساحل ریلی تایلند دارای چهار ساحل می باشد که از سواحل زیبا و معروف تایلند هستند.
تایلند، جزء زیباترین و سرسبز ترین مقاصد گردشگری دنیا است که به سواحل بسیار زیبا و طبیعت سبزی که دارد معروف بوده و به موجب آن، تایلند سالانه میزبان بیش از 40 میلیون گردشگر از سراسر دنیا می باشد. یکی از مناطق توریستی تایلند که در شهر کرابی واقع شده است، ساحل ریلی تایلند است.
ساحل ریلی تایلند، از محبوب ترین سواحل این کشور است که رسیدن به آن، فقط از طریق قایق امکان پذیر است و به موجب آن، این ساحل یکی از آرام ترین و دلنشین ترین مناطق تایلند است که در سفر به این کشور می توان از آن بازدید کرد. ساحل ریلی رستوران ها و فروشگاه های مختلفی دارد که آماده پذیرایی از گردشگران تور تایلند هستند و لازم به ذکر است رستوران های ساحل ریلی، انواع غذاهای محلی و دریایی تایلند را سرو می کنند که علاوه بر قیمت نسبتا بالا، کیفیت مناسبی هم دارند.
ساحل ریلی، به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می شود که اصلی ترین بخش آن، قسمت غربی است. ریلی غربی، بیش از 600 متر طول دارد و گردشگران برای ورود به این شبه جزیره، ابتدا وارد این قسمت می شوند. همچنین در ساحلی ریلی غربی، 4 هتل وجود دارد تا گردشگران تور تایلند در این منطقه از اقامتگاه مناسب هم برخوردار باشند.
برای رسیدن به قسمت شرقی ساحل ریلی، می بایست از مسیر مخصوص پیاده روی استفاده کرد که این دو بخش را به هم متصل می کند و در طول مسیر می توان خانه های ییلاقی زیادی را مشاهده کرد. در قسمت ریلی شرقی، خانواده شاه پسند زندگی می کنند که نوعی گیاه گرمسیری هستند. لازم به ذکر است شب ها در ساحل ریلی تایلند، تفریحات مختلف و هیجان انگیزی برگزار می شوند که می توانند خاطره خوبی را برای گردشگران تور تایلند بسازند.


نظرات مردم درباره ساحل ریلی تایلند

یلدا 20 شهریور 97
0
برای ساحل ریلی تایلند تور هم برگزار می شود؟
درج نظر