استخر زمردین

استخر زمردین یا Emerald Pool، حوضچه یا برکه ای است با آبی زلال و رنگ سبز زمردی. همان طور که می دانیم، یکی از زیبا ترین و توریست پذیر ترین کشور های دنیا، کشور تایلند است که انواع جاذبه های گردشگری طبیعی و منحصر به فرد را در خود جای داده است. جزیره کرابی در جنوب این کشور، خود یکی از محبوب ترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری تور ترکیبی تایلند می باشد. گردشگران تور کرابی، در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی جزیره کرابی را برایتان معرفی می کنیم. استخر زمردین برکه ای است طبیعی و تماشایی که در پارک جنگلی طبیعی تانگ تاو واقع شده و سالانه گردشگران بسیاری به این منطقه رفته و از تماشای استخر زمردین و یا شنا در آن لذت می برند. پارک جنگلی طبیعی تانگ تاو (Thung Teao Forest Natural Park) خود یکی از بکر ترین و دیدنی ترین مناطق جزیره کرابی است که در دل آن استخر زمردین نقش بسته است. 

همچنین تنوع زیستی یعنی گونه حیوانات و پرندگان نادر و عجیبی که در این پارک جنگی زیست می کنند، این جنگل را به یکی از مقاصد گردشگری تور کرابی تبدیل کرده است. از پرندگان نادری که در این پارک جنگلی مشاهده می شود و زمانی مردم گمان می کردند نسل آنان منقرض شده است، پرنده پیتا است.

جنگلی که استخر زمردین در آن وجود دارد، جنگلی است انبوه، آسمان خراش و بکر که توسط درختان کهن سال و تپه هایی از جنس سنگ آهک تزئین شده است. زمانی که به این منطقه سفر کردید می توانید هم از پیاده روی در جنگل زیبا برای رسیدن به مقصد دلخواه و هم استخر زمردین یا استخر کریستالی نقش بسته در گوشه جنگل لذت ببرید. جالب است بدانید برای آن که به راحتی وارد استخر زمردین شوید، نردبانی کوچک در کنار آن گذاشته شده است.
در انتها لازم به ذکر است که استخر زمردین تنها در روشنایی هوا باز می باشد و قبل از رفتن به تور کرابی حتما با خود وسایل شنا، اسپری دافع حشرات، آب و دوربین عکاسی به همراه ببرید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره استخر زمردین

سارا 19 شهریور 97
2
در مورد استخر زمردین که نوشتید داخلش شنا هم میشه کرد؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر