پارک دریایی کوه لانتا

شهر کرابی یکی از پرطرفدارترین شهرهای تایلند است که همواره با داشتن مناظر بکر و بی نظیر مورد توجه توریست های بسیاری قرار گرفته است. پارک دریایی کوه لانتا از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید که منظره ای حیرت انگیز دارد و حدود 2 ساعت از مرکز شهر فاصله دارد. بخش قابل توجهی از این منطقه را کوهستان ها تشکیل داده اند.
 
 
پارک دریایی
 
 
وجود تعداد بی شماری درخت زیبا و کوه هایی که در کنار آن ها وجود دارند، سبب ایجاد منظره ای چشم نواز شده که نظر هر گردشگری را به خود جلب کرده است. اهالی این منطقه کولی های کرابی هستند که مخارج زندگی آن ها از طریق جمع آوری صدف و فروش آن ها می گذرد، لازم به ذکر است که بگوییم برخی از آن ها نیز، به ماهیگیری مشغول هستند. طبیعت دست نخورده پارک دریایی کوه لانتا برای هر گردشگران تور کرابی جالب توجه بوده و توریست ها وقتی به این منطقه سفر می کنند، محو تماشای زیبایی های آن می شوند.
 
 
پارک دریایی لانتا
 
 
تماشای آسمان آبی در آرامش و زیبایی این مکان بسیار لذت بخش است و قطعا برای شما خاطره انگیز می شود. وجود درختان سرسبز علاوه بر این که زیبایی خاصی به منطقه بخشیده، سبب دلپذیر شدن و لطافت هوای کوه لانتا نیز گشته است. در اطراف این پارک، مکان هایی جهت اقامت وجود دارد که گردشگران تور کرابی می توانند در آن ها اقامت پیدا کنند.
 
 
کوه لانتا
 
 
در پارک دریایی کوه لانتا گردشگران تور تایلند که مهارت غواصی دارند، می توانند از دنیای اعجاب انگیز زیر آب هم دیدن کنند و اوقات مفرحی را سپری کنند. در بخشی از این پارک قایق هایی وجود دارد که توریست ها و علاقه مندان می توانند با استفاده از آن ها دل به دریا زده و لذت گشت و گذار در آب های کرابی را تجربه کنند. 
 
 
 
کوه لانتا در تایلند
 

تصاویر پارک دریایی کوه لانتا

 

پارک دریایی

 

کوه لانتا

 

پارک کوه لانتا

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک دریایی کوه لانتا

مرسده 6 آذر 97
4
پارک دریایی کوه لانتا خود بهشته که روی زمین وجود داره معرکست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر