امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پرا بنگ کرام

پرا بنگ کرام

همان طور که می دانیم، کشور تایلند امروزه بسیار مورد توجه جهانگردان و گردشگران قرار گرفته است. شهر ساحلی و زیبای کرابی نیز که در این کشور واقع شده، از محبوبیت بالایی بین گردشگران برخودار می باشد. این شهر توریستی، شامل جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری است که یکی از آن ها منطقه حفاظت شده پرا بنگ کرام می باشد. اگر شما نیز از علاقمندان سفر به تایلند و شهر ساحلی کرابی هستید ما را در این مقاله همراهی کنید تا با جنگل های پرا بنگ کرام آشنا شوید.

جنگل های پرا بنگ کرام، یکی از برترین دیدنی ها و تفریحات شهر کرابی است که هر ساله باعث جذب گردشگران و جهانگردان بسیاری می شود. این جنگل ها، در واقع مناطق محافظت شده ای هستند که از دو جنگل مجزا تشکیل شده اند. این منطقه که از گونه های گیاهی و جانوری متعددی تشکیل شده، یکی از سرسبز ترین نقاط شهر کرابی است و تفرجگاه محبوبی بین گردشگران داخلی و خارجی تور تایلند می باشد.

پرا بنگ کرام که از اندک مناطق باقیمانده جنگل های کم ارتفاع و بارانی کشور تایلند است، دارای سه چشمه آب گرم بسیار مشهور است که بسیار مورد توجه گردشگران تور کرابی قرار می گیرد. چشمه های آب گرم این مجموعه، هر یک دارای دمایی بین 30 الی 50 درجه سانتی گراد هستند. از دیگر جاذبه های این پارک جنگلی سرسبز، که باعث جذب گردشگر از جای جای دنیا شده است، وجود حدود 300 نوع گونه پرنده کمیاب است. از جمله این پرندگان می توان به کبک های نادر، نوعی مرغ ماهی خوار و مرغ شاخنوک سیاه اشاره کرد.
به گردشگرانی که قصد سفر با تور کرابی را دارند پیشنهاد می شود، برای دیدن گونه های جانوری نادر موجود در جنگل های پرا بنگ کرام و همچنین آب تنی در چشمه های آب گرم آن، به این مجموعه رفته و از امکانات تفریحی آن لذت ببرند.

نظرات مردم درباره پرا بنگ کرام

سهراب بهبودی 19 خرداد 97
1
من پارسال رفتم تایلند و یه بومی شهر کرابی پرا بنگ کرام رو بهم معرفی کرد واقعا ارزش یه بار تجربه آب تنی تو چشمه های آب گرم این مجموعه تفریحی رو داره...
درج نظر