تفریحات ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از محبوب ترین کشور ها در جنوب قاره اروپا محسوب می شود. سالانه افراد بسیاری تور ایتالیا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با تفریحات ایتالیا در اختیار شما قرار دهیم.
کشور ایتالیا یکی از محبوب ترین کشور ها در جنوب قاره اروپا محسوب می شود. سالانه افراد بسیاری تور ایتالیا را در برنامه سفر خود قرار می دهند و به ایتالیا سفر میکنند تا جاهای دیدنی ایتالیا رو ببینند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با تفریحات ایتالیا در اختیار شما قرار دهیم. 
 
 
پارک ملی گرند پارادایس: بازدید از این پارک یکی از محبوب ترین تفریحات ایتالیا در بین گردشگران محسوب می شود و میتوان گفت این پارک یکی از دیدنی های ایتالیا به حساب می آید. این پارک زیبا در میان کوه های آلپ قرار گرفته است، از تفریحات موجود در آن می توان به اسکی اشاره کرد. سالانه افراد بسیاری برای بازدید و تفریح در این پارک، تور اروپا را در برنامه سفر خود قرار می دهند.
 
 
دریاچه مگیوره: این دریاچه طولانی در شهر میلان قرار گرفته است، ساحل بسیار زیبای این دریاچه باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن در بین گردشگران تور ایتالیا شده است. از امکانات تفریحی و رفاهی موجود در ساحل این دریاچه می توان به قایق سواری، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. همین امر سبب شده این دریاچه در لیست تفریحات ایتالیا قرار گیرد.
 
 
شهربازی گاردالند: از دیگر تفریحات ایتالیا می توان به این شهربازی اشاره کرد. این مجموعه دارای سه بخش شهربازی، زندگی دریایی گاردالند و هتل گاردالند می باشد و در سال 1975 میلادی افتتاح شده است. این پارک دارای امکانات تفریحی بسیاری برای گردشگران می باشد.
 
 
رودخانه مگیور: این رودخانه یکی از راه های ارتباطی دو کشور سوئیس و ایتالیا می باشد، طول این رودخانه در حدود 70 کیلومتر است. در اطراف این رودخانه جزیره های بسیاری وجود دارند که باعث زیبایی هرچه بیشتر این منطقه شده اند. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این دریاچه تور ایتالیا را در برنامه سفر خود قرار می دهند.
 
 
دریاچه کومو: از دیگر تفریحات ایتالیا می توان به این دریاچه اشاره کرد. این دریاچه یکی از معروف ترین دریاچه های قاره اروپا بوده و عمقی در حدود 400 متر دارد. در اطراف این دریاچه روستا ها و باغ های بسیاری وجود دارند، مساحت این دریاچه در حدود 145 کیلومتر مربع می باشد. قایق سواری یکی از اصلی ترین تفریحات موجود در این دریاچه می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تفریحات ایتالیا

دانیال 29 آبان 97
3
تفریحات ایتالیا دونه به دونش عالی و زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما