دریاچه کومو

کشور ایتالیا یکی از کشورهای زیبا و توریستی اروپا می باشد که جاذبه ها و تفریحات زیادی را در دل خود جای داده است که در ادامه با یکی از این تفریحات دیدنی و خوش منظر آشنایی بیشتری پیدا می کنیم. در جوار شهر کومو دریاچه ای بسیار زیبا قرار گرفته که دریاچه کومو، لاریو و lago como نامیده می شود. در اطراف دریاچه کومو روستاهای باصفایی وجود دارد که روح طراوت زندگی و حیات را تداعی می کند. دریاچه کومو یکی از ژرف ترین دریاچه های موجود در اروپا است که عمق آن در حدود 400 متر است. این دریاچه در اثر جمع آوری آب کوهستان های اطراف، رودخانه آدا و چند رودخانه دیگر به وجود آمده و امروزه یکی از تفریحات برتر ایتالیا به حساب می آید که مورد توجه گردشگران تور ایتالیا قرار گرفته است.

تفریح و قایق سواری در این دریاچه با توقف در کنار چند روستا همراه است که یک روز عالی و فراموش نشدنی را برای گردشگران تور ایتالیا به ارمغان می آورد. باغ های بسیار زیبایی که در اطراف این دریاچه قرار دارد بر زیبایی آن افزوده و طبیعت چشم نوازی را به وجود آورده است. یکی از کارهایی که برای اوقات فراغت خود می توانید در این مکان انجام دهید، ماهیگیری است که انجام این تفریح در این دریاچه بسیار لذت بخش می باشد.

دریاچه کومو از سمت شمال به کوه های آلپ می رسد. این دریاچه در مساحتی حدود 145 کیلومتر مربعی قرار دارد که طول آن تقریبا 45 کیلومتر و عرض آن 4 کیلومتر است. شکل ظاهری این دریاچه شبیه Y برعکس است و از جاذبه های پرطرفدار ایتالیا محسوب می شود که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور اروپا را مجاب به بازدید از این قسمت می کند. هوای خوبی که در اطراف این دریاچه حاکم است طراوتی وصف نشدنی را در منطقه ایجاد نموده است. 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر