شهربازی گاردالند

شهربازی گاردالند، از دسته تفریحات هیجان انگیز است که در شمال شرقی ایتالیا واقع شده است. این مجموعه در 19 جولای 1975 افتتاح شده است و سه قسمت اصلی دارد. این سه قسمت شامل گاردالند، زندگی دریایی گاردالند و همچنین هتل گاردالند میباشد. این پارک در کنار دریاچه ای واقع شده است. شهربازی گاردالند در میان ده شهربازی برتر دنیا، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است. همچنین عنوان هشتمین شهربازی پر بازدید اروپا را این پارک، برای خود به ارمغان آورده است. این شهربازی سالانه سه میلیون از گردشگران تور ایتالیا را به سوی خود جذب میکند. شهربازی گاردالند بیش از سی جاذبه دارد و همچنین دنیایی از هیجان و نشاط را برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان می اورد.
یکی از پر طرفدارترین و جذاب ترین وسایل تفریحی شهربازی گاردالند ، ترن پاندای کونگ فوکار است که از انیمیشن محبوب پاندای کونگ فو کار الهام گرفته است. همچنین بخشی از این پارک نیز، با الهام از معابد و آرامگاه های مصری ساخته شده است.
از دیگر جاذبه های اصلی این پارک که گردشگران تور ایتالیا را به خود جلب می کند شامل ماموت، رامسس، ریپتور و سیاه چاله میشود. این پارک زیبا مملو از درختان تزئین شده زیبا، مجسمه و همچنین پیکره های با شکوه است. گردشگران تور ایتالیا میتوانند در هتل قلعه مانند، اقامت کنند. در شهربازی گاردالند، آکواریوم حیات دریایی، زندگی گونه های جانوری مختلف، آبزیان و حتی محیط طبیعی زیستی آنان را نیز بازسازی نموده است.
برای دسترسی به شهربازی گاردالند میتوانید از خودرو شخصی یا ون های تاکسی استفاده کنید. اگر تاکسی در دسترس شما نبود میتوانید از قطار شهری استفاده کنید.
همیشه زمان خوبی برای تفریح شیرجه زدن در آب و همچنین به حقیقت پیوستن رویاهایتان است. مهم نیست که یک روز درخشان در فصل بهار یا یک روز گرم در فصل تابستان و یا یک روز ترسناک در جشن هالووین است. مهم این است که بدانید، همیشه یک زمان خوب برای بازدید از این مجموعه تفریحی وجود دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهربازی گاردالند

راد 18 شهریور 97
6
شهربازی گاردالند خوراکه بچه هاست اگه با بچه هاتون سفر می کنید حتما به شهربازی گاردالند برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر