پارک ملی گرند پارادایس

پارک ملی گرند پارادایس یکی از پارک های ملی کشور ایتالیا می باشد که بین منطقه پیدمونت و دره آئستا قرار دارد و یکی از بهترین جاذبه های کشور ایتالیا به شمار می آید. اگر قصد سفر با تور ایتالیا را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا پارک ملی گرند پارادایس به شما معرفی کنیم.
پارک ملی گرند پارادایس با وجود اینکه در طول سال های گذشته به وسیله سودجویان اقتصادی تا حد زیادی تخریب شد امروزه با تلاش مدیران مجموعه به یکی از زیبا ترین پارک های ایتالیا تبدیل شده است.
خوب است بدانید در پارک ملی گرند پارادایس امکان انجام تفریحات بسیاری نظیر اسکی وجود دارد و گردشگران تور ایتالیا می توانند در این پارک به اسکی پرداخته و خاطرات بسیار خوشی را رقم بزنند.
پارک گرند پاردایس در میان کوه های آلپ قرار گرفته است و به همین جهت معمولا دارای طبیعتی زمستانی می باشد و گردشگران می توانند مناظری بسیار بکر و بی نظیری را هنگام بازدید از این مجموعه مشاهده کنند.
لازم به ذکر است که این پارک ملی هفتمین قله مرتفع رشته کوه آلپ را در خود جای داده است و نام پارک نیز از نام این قله گرفته شده است.
بهترین زمان بازدید از این مجموعه به سلیقه گردشگران بستگی دارد و پارک گرند پارادایس در هر فصلی زیبایی های مخصوص به خود را دارد.
به طور کلی این مجموعه با دارا بودن امکانات تفریحی متعدد همچنین مناظر طبیعی بکر و زیبا یکی از بهترین جاذبه های ایتالیا به شمار می رود و بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور ایتالیا پیشنهاد می کنیم.
در این پارک گونه های مختلفی از جانداران زندگی می کنند که معروف ترین آن ها موش خرمایی کوهستانی می باشد
امیدواریم این مقاله در سفر با تور ایتالیا برای گردشگران مفید واقع شود.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر