دریاچه مگیوره

کشور اروپایی ایتالیا از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان ‏گردشگران ایرانی می باشد و علت این امر جاذبه های طبیعی و تاریخی متعددی است ‏که در این کشور زیبا وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از ‏جاذبه های طبیعی این کشور که دریاچه مگیوره می باشد در اختیار گردشگران تور ایتالیا ‏و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
دریاچه مگیوره در شمال غربی شهر میلان واقع شده است و یکی از طولانی ترین دریاچه ‏های این کشور محسوب می شود.
سواحل دریاچه مگیوره به حدی زیبا و بی نظیر می باشد که اغلب گردشگران تور ایتالیا ‏بازدید از این سواحل را در برنامه سفر خود قرار می دهند.
در ساحل دریاچه مگیوره امکانات رفاهی و تفریحی متعددی به گردشگران ارائه می شود ‏که برخی از آن ها عبارتند از انواع رستوران های ایتالیایی و بین المللی، انواع کافه های ‏دنج، تفریحات آبی نظیر قایق سواری، بازارچه های متعدد و غیره.
اگر قصد سفر با تور ایتالیا را دارید بازدید از این ساحل را فراموش نکنید چرا که بی شک ‏قدم زدن در ساحل دریاچه مگیوره می توانند به یکی از خاطرات شیرین و بی نظیر شما ‏تبدیل شود.
همچنین لازم به ذکر است که دریاچه مگیوره یکی از محبوب ترین جاذبه های کشور ‏ایتالیا در میان عکاسان حرفه ای می باشد چرا که این دریاچه زیبا دارای مناظر بسیار بکر ‏و آب های زلال می باشد که مناسب عکاسی هستند.
خوب است بدانید که در ساحل دریاچه باغ های معروف و زیبایی وجود دارد که نظر هر ‏بیننده ای را به خود جلب می کنند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی جامع در رابطه با دریاچه مگیوره ایتالیا کسب ‏کنید.‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره دریاچه مگیوره

زهره 8 مرداد 97
0
دریاچه مگیوره خیلی زیباست قطعا از عکسیم که می بینید قشنگتره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر