پارک ورنیساژ نقاشان

تور ارمنستان از آن دسته از تور هایی است که در سال های اخیر به دلیل نا امنی های ترکیه و همچنین نزدیک بودن به ایران مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است.این کشور با فرهنگ غنی خود و جاذبه های گردشگری تاریخی و مهم تر از ان هزینه ی سفر کم میزبان گردشگران زیادی در تمامی فصل های سال می باشد.گردشگران تور ارمنستان می توانند ب صورت زمینی و هوایی به این کشور تاریخی سفر کنند.در این قسمت گردشگران تور ارمنستان را با یکی از جاذبه های گردشگری و در عین حال تفریحات پر طرفدار به نام پارک ورنیساژ نقاشان بیش تر آشنا کنیم.

پارک ورنیساژ نقاشان یکی از زیبا ترین پارک های ارمنستان محسوب می شود که در آخر هر هفته نمایشگاهی از نقاشی‌ ها زیبا در فضای آزاد پارک با همکاری هنرمندان و افرادی که می خواهند تابلو های نقاشی خود را به فروش برسانند پر با می شود به همین سبب باعث شده این پارک در نوع خود کاملا منحصر به فرد جلوه کند.
فعالیت های هنر و فرهنگی پارک ورنیساژ نقاشان در ارمنستان از سال 1980 به واسطه تعدادی از هنرمندان ارمنی با هدف آشنایی بیش تر مردم با هنر و همچنین ارتباط مستقیم هنرمند با مردم برپا گردید و امروزه به اوج خود و به یک مجموعه تفریحی از نظر گردشگران تور ارمنستان تبدیل شده است.
پارک ورنیساژ نقاشان درست در  پارک ساریان و در کنار میدان اپرا که در آن مجسمه یادبود نقاش معروف ارمنی به نام ساریان می باشد واقع شده است.
اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید سعی کنید در برنامه ی سفری خود در آخر هفته یک نیم روزتان را صرف تماشای پارک و نقاشی های هنرمندان ارمنی کنید و در صورت علاقه هر کدام از تابلو هایی پسند کردید را خریداری و به عنوان یادگار از ارمنستان همراه خود بیاورید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به پارک ورنیساژ نقاشان
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

حامد 16 آبان 96
0
چه جالب من صلا تا به حال راجب به پارک ورنیساژ نقاشان نشنیده بودم...
شیلا 16 آبان 96
4
من از پارک ورنیساژ نقاشان تابلو خریدم واقعا قیمت خوبیم داشت اما سعی کنید تا جایی که میشه سر قیمت چونه بزنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.