پارک ورنیساژ نقاشان

تور ارمنستان از آن دسته از تور هایی است که در سال های اخیر به دلیل نا امنی های ترکیه و همچنین نزدیک بودن به ایران مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است.این کشور با فرهنگ غنی خود و جاذبه های گردشگری تاریخی و مهم تر از ان هزینه ی سفر کم میزبان گردشگران زیادی در تمامی فصل های سال می باشد.گردشگران تور ارمنستان می توانند ب صورت زمینی و هوایی به این کشور تاریخی سفر کنند.در این قسمت گردشگران تور ارمنستان را با یکی از جاذبه های گردشگری و در عین حال تفریحات پر طرفدار به نام پارک ورنیساژ نقاشان بیش تر آشنا کنیم.

پارک ورنیساژ نقاشان یکی از زیبا ترین پارک های ارمنستان محسوب می شود که در آخر هر هفته نمایشگاهی از نقاشی‌ ها زیبا در فضای آزاد پارک با همکاری هنرمندان و افرادی که می خواهند تابلو های نقاشی خود را به فروش برسانند پر با می شود به همین سبب باعث شده این پارک در نوع خود کاملا منحصر به فرد جلوه کند.
فعالیت های هنر و فرهنگی پارک ورنیساژ نقاشان در ارمنستان از سال 1980 به واسطه تعدادی از هنرمندان ارمنی با هدف آشنایی بیش تر مردم با هنر و همچنین ارتباط مستقیم هنرمند با مردم برپا گردید و امروزه به اوج خود و به یک مجموعه تفریحی از نظر گردشگران تور ارمنستان تبدیل شده است.
پارک ورنیساژ نقاشان درست در  پارک ساریان و در کنار میدان اپرا که در آن مجسمه یادبود نقاش معروف ارمنی به نام ساریان می باشد واقع شده است.
اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید سعی کنید در برنامه ی سفری خود در آخر هفته یک نیم روزتان را صرف تماشای پارک و نقاشی های هنرمندان ارمنی کنید و در صورت علاقه هر کدام از تابلو هایی پسند کردید را خریداری و به عنوان یادگار از ارمنستان همراه خود بیاورید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ورنیساژ نقاشان

حامد 16 آبان 96
0
چه جالب من صلا تا به حال راجب به پارک ورنیساژ نقاشان نشنیده بودم...
شیلا 16 آبان 96
4
من از پارک ورنیساژ نقاشان تابلو خریدم واقعا قیمت خوبیم داشت اما سعی کنید تا جایی که میشه سر قیمت چونه بزنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر