تور زمینی ارمنستان

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.2 از 5 | از 1601 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور ارمنستان زمینی همیشه هم ارزان نیست! اگرچه قیمت تور زمینی نسبت به تور هوایی ارمنستان بسیار کمتر است؛ اما زمان رزرو این تور در کاهش یا افزایش قیمت آن موثر است. به طور مثال قیمت رزرو این تور در عید نوروز چندان تفاوتی با تور هوایی ندارد؛ به همین علت بیشتر افراد در ایام عید، سفر هوایی را به زمینی ترجیح می‌دهند. ارزانترین تور ارمنستان زمینی مربوط به فصل پاییز و زمستان است. اگر به دنبال ارزان ترین‌ها هستید، این ایام را برای سفر انتخاب کنید. اگر تصمیم خود را برای سفر زمینی گرفته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همراه ما باشید تا شرایط دقیق برگزاری و شرکت در این تور را بیان کنیم و با اطلاعات کافی اقدام به رزرو نمایید.

تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان با اتوبوس برگزار می‌شود یا قطار؟

تور ارمنستان بصورت زمینی و با اتوبوس برگزار می‌شود؛ چرا که مسیر مستقیم قطار از ایران به ارمنستان وجود ندارد. اتوبوس‌های زمینی به این کشور در ساعات 10، 11 و 12 از ترمینال بیهقی و ترمینال غرب تهران به سمت ایروان راهی می‌شوند. در صورت سفر با اتوبوس حدود 24 ساعت در راه هستید. در طول راه یک ساعت برای ناهار و استراحت در نظر گرفته شده و عبور اتوبوس از مرز نیز 2 ساعت طول می‌کشد. این تور با اتوبوس‌های vip 25 نفره برگزار می‌شود که شامل صندلی‌های تخت‌شو، مانیتور برای هر صندلی و سیم شارژر هستند.

چیزی به اسم تور زمینی ارمنستان با قطار وجود ندارد؛ شما نمی‌توانید به صورت مستقیم مسیر تهران تا ارمنستان را با قطار طی کنید؛ تنها راهی که دارید رفتن از تهران به تبریز با قطار و از تبریز به ارمنستان با اتوبوس است.

تور زمینی ارمنستان با اتوبوس

چه زمانی می‌توانیم تور ارمنستان زمینی ارزان خریداری کنیم؟

همانطور که گفتیم تور زمینی ارمنستان همیشه هم ارزان نیست و گاهی شاهد قیمت‌های بالا هستیم. در پیک سفر به ارمنستان که شامل عید نوروز، فصل بهار و فستیوال‌های تابستانی می‌شود، نمی‌توانید این تور را با قیمت مناسب بخرید و اصولا قیمت‌ها دو برابر می‌شود. بهترین زمان خرید این تور با قیمت ارزان، فصل پاییز و زمستان است. در این دو فصل به دلیل آب و هوای نسبتا سرد، شلوغی‌های آخر سال و باز بودن مدارس، تعداد گردشگران کاهش یافته و به همین علت با افت قیمت مواجه هستیم؛ بنابراین اگر قصد خرید تور زمینی ارزان را دارید، پیشنهاد ما به شما این دو فصل است. بهتر است 2 الی 4 هفته قبل از سفر، اقدام به رزرو این تور نمایید تا با تکمیل ظرفیت مواجه نشوید.

تور ارمنستان زمینی ارزان

قیمت تور زمینی ارمنستان در ایام مختلف متفاوت است

قیمت تور ارمنستان زمینی بر اساس فصل و تاریخ سفر، تعداد روزهای اقامت، نوع هتل و امکانات تور تعیین می‌شود. اصولا قیمت این تور نسبت به تور هوایی مقرون به صرفه‌تر است؛ اما در ایام پرگردشگر این مسئله صدق نمی‌کند. به طور مثال در فصل بهار شاهد افزایش قیمت این تورها هستیم؛ به طوری که قیمت با تورهای هوایی تقریبا برابری می‌کند و تفاوت چندانی ندارد؛ بنابراین تاریخ سفر شما تاثیر مستقیم روی قیمت دارد و تنها در فصل پاییز و زمستان می‌توانید با قیمتی مقرون به صرفه سفر کنید.

قیمت تور زمینی ارمنستان

خرید تور زمینی ارمنستان ارزان در نوروز؛ رویایی محال!

در نوروز قیمت مناسب برای رزرو این تور پیدا نمی‌کنید. در این ایام قیمت تور زمینی تفاوت چندانی با تور هوایی ندارد. در بهترین حالت ممکن بتوانید این تور را با اختلاف 3 الی 4 میلیونی نسبت به تور هوایی خریداری کنید که انتخابی عاقلانه نیست. اگر هدف شما سفر در نوروز است پیشنهاد می‌کنیم تور هوایی را انتخاب کنید تا درگیر ترافیک و مسیر طولانی نیز نشوید. سفر هوایی راهی مناسب و سریع در ایام نوروز به کشور ارمنستان است. اگر ترجیح شما سفر زمینی است، پیشنهاد می‌کنیم تاریخ سفر خود را از نوروز به زمستان و اسفند ماه موکول کنید.

تور ارمنستان نوروز

مراقب عواقب تور زمینی زمستانه ارمنستان باشید!

تا اینجا گفتیم که تور زمینی در ایام زمستان یک انتخاب مقرون به صرفه و خوب است؛ اما سختی‌های رزرو این تور را نادیده نگیرید! اگر قیمت تورهای زمستانه زمینی شما را وسوسه کرده است و دوست دارید رزرو کنید هیچ اشکالی ندارد؛ اما فراموش نکنید که زمستان است و فصل بارش برف و باران؛ بنابراین باید به احتمال بارش برف، لغزنده بودن جاده و ترافیک‌ها نیز توجه کنید. در صورتی که هدف شما شرکت در این تور است به آب و هوا توجه کرده و مجهز سفر کنید.

عواقب تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان گروهی یا انفرادی؟ انتخاب با شماست

تورهای زمینی با مقصد ارمنستان اصولا به صورت گروهی و انفرادی برگزار می‌شود؛ اما بیشتر این تورها به صورت گروهی خواهد بود؛ چرا که قاعدتا باید یک اتوبوس تکمیل شود تا برای آژانس برگزارکننده به صرفه باشد و حرکت کند. در تورهای گروهی با گروه و لیدر تور به دیدن جاذبه‌های ارمنستان رفته و سفری مهیج و دسته جمعی را تجربه می‌کنید. از طرفی این تور مستقیم شما را درب هتل پیاده می‌کند. در تورهای انفرادی لیدر همراه شما نیست و شما از طریق تماس تلفنی با وی در ارتباط هستید. از طرفی تورهای انفرادی شما را مستقیم به هتل نمی‌برند؛ بلکه تا ترمینال می‌روید و از آنجا با ترانسفر به هتل خواهید رفت. بهترین تور زمینی ارمنستان تورهای گروهی هستند.

تور زمینی ارمنستان گروهی یا انفرادی؟

از چه شهرهایی می‌توانیم تور زمینی ارمنستان را رزرو کنیم؟

تور زمینی ارمنستان به صورت همه روزه از شهر تهران برگزار می‌شود. این اتوبوس از شهرهای کرج، قزوین، زنجان و تبریز نیز عبور کرده و امکان رزرو تور از شهرهای نام‌برده را نیز فراهم می‌کند. اگر هدف شما این است که از جلفا به این کشور سفر کنید باید ابتدا به تبریز رفته و از شهر تبریز با اتوبوس‌های تور زمینی راهی ارمنستان شوید. اصفهان نیز یکی از شهرهاییست که امکان برگزاری تور زمینی به صورت گروهی و انفرادی به ارمنستان وجود دارد؛ اما این تور اصولا در ایام پرگردشگر برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید از شهرهای دیگر به صورت زمینی به کشور ارمنستان سفر کنید، لازم است با اتوبوس خود را به یکی از شهرهای گفته شده برسانید.

مسیر تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان را از 3 شب تا 7 شب می‌توانید رزرو کنید

اگر می‌خواهید بدانید تورهای ارمنستان به صورت زمینی چند روزه برگزار می‌شود باید بگوییم این تورها از 3 شب و 4 روز تا 7 شب و 8 روز برگزار می‌شوند. تعداد روزهای اقامت به بودجه شما و آژانس برگزارکننده بستگی دارد. اصولا تور زمینی ارمنستان 7 روزه رایج‌تر از تورهای 3 روزه است؛ چرا که زمان بیشتری برای تفریح و اقامت دارید؛ اما به طور کلی تورهای 3 روزه نیز گزینه مناسبی هستند و می‌توانید از بیشتر جاذبه‌های این کشور دیدن کنید.

تور زمینی ارمنستان چند روزه برگزار می شود؟

خدمات تورهای زمینی ارمنستان لحظه آخر

لحظه آخر برگزارکننده انواع تور زمینی ارمنستان از آژانس‌های گردشگری مختلف است. به همین علت شما می‌توانید با بررسی آژانس‌های مختلف و مقایسه قیمت و امکانات، تور مدنظر خود را رزرو کنید. خدمات رایج تورهای  ارمنستان زمینی توسط آژانس‌های مختلف در لحظه آخر شامل بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، هتل، صبحانه رایگان، ترانسفر، گشت شهری، لیدر، پشتیانی 24 ساعته و مشاوره رایگان است. برای رزرو تورهای زمینی ارمنستان ویژه نوروز، از همین حالا اقدام نمایید تا با تکمیل ظرفیت مواجه نشوید.

سوالات متداول

نظرات کاربران

 1. علی اصغر فدایی علی اصغر فدایی 1402/09/12
  0 نفر پسندیدند
  راسته میگن اگه بری ارمنستان مهرش بخوره تو پاسپورتت دیگه آذربایجان راهت نمیدن؟
 2. مینو مینو 1402/09/12
  0 نفر پسندیدند
  تور زمینی ارمنستان برخلاف تصور خیلیا خیلی خوش می گذره چون واقعا مسیر سرسبز فوق‌ العاده اس ولی تنها مشکلش اینه که خیلی باید تو راه باشی به درد سفر یکی دو روزه نمیخوره
 3. نیما نیما 1402/04/20
  2 نفر پسندیدند
  ما با تور زمینی رفتیم ارمنستان، همه چیش عالی بود، فقط روز اول صبحانه رو خیلی دیر آوردن. بقیه ش خوب برنامه ریزی شده بود.
 4. نیما لحظه آخر 1402/04/20
  1 نفر پسندیدند
  سلام دوست عزیز، خوشحالم که از تور ارمنستان راضی بودید.