تور زمینی ارمنستان 7 روزه

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.4 از 5 | از 1595 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور زمینی ارمنستان 7 روزه از تورهای مناسب برای کسانی است که تجربه سفری اروپایی داشته باشند. تور زمینی ارمنستان 7 روزه در تمام سال برگزار می‌شود و شما براساس فصل مورد علاقه‌تان می‌توانید به ارمنستان سفر کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به ورزش‌های برفی مانند اسکی روی یخ و ارتفاعات علاقه دارید می‌توانید در فصل زمستان به ارمنستان سفر کنید. موقعیت جغرافیایی مناسب ارمنستان از دیگر دلایلی است که تور زمینی ارمنستان 7 روزه را جذاب کرده است. ارمنستان به عنوان کشور همسایه ایران برای افزایش گردشگری با ایران به شهروندان ایرانی که قصد بازدید از ایروان (پایتخت ارمنستان) را دارند امکان سفر بدون نیاز به ویزا را ایجاد کرده است.

تور زمینی ارمنستان 7 روزه

سفر زمینی ارمنستان 7 روزه سفری دلپذیر با دیدن طبیعت زیبای مسیر

ارمنستان بدلیل داشتن مرز زمینی مشترک با ایران از مقاصدی است که می‌توانید با تور زمینی ارمنستان 7 روزه به آن سفر کنید. برای رفتن به این تور می‌توانید با ماشین شخصی، قطار یا اتوبوس اقدام کنید. برای سفر زمینی ارمنستان 7 روزه با ماشین شخصی می‌توانید تا مرز نوردوز بروید و در آنجا پس از چک شدن مدارکتان به سمت ایروان حرکت کنید. نکته‌ای که باید به آن دقت کنید این است که برای سفر با ماشین شخصی خودتان به ارمنستان باید پلاک و گواهینامه بین المللی داشته باشید. تور زمینی ارمنستان 7 روزه را می‌توانید با اتوبوس نیز هم بروید. برای سفر زمینی به ارمنستان با اتوبوس می‌توانید همه روزه از ترمینال آزادی یا ترمینال بیهقی سفر زمینی ارمنستان 7 روزه‌تان را شروع کنید.

مدارک لازم برای تور زمینی ارمنستان

 • گذرنامه: این گذرنامه باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
 • بلیط هواپیما: برای ورود به ارمنستان، باید بلیط هواپیما به نام شما ثبت شده باشد.
 • بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی خود را از قبل برای پوشش هرگونه مشکلات ممکن در طول سفر به ارمنستان تهیه کنید.
 • مدارک مربوط به سفر با خودرو: در صورتی که برای سفر به ارمنستان با خودرو می‌روید، باید مدارک مربوط به خودرو را نیز به همراه داشته باشید، از جمله مدارک ثبت خودرو، بیمه خودرو و مجوز رانندگی بین‌المللی.
 • مدارک مربوط به سفر با کودکان: در صورتی که با کودکان زیر ۱۸ سال به ارمنستان سفر می‌کنید، باید مدارک مربوط به آن‌ها را نیز به همراه داشته باشید، از جمله شناسنامه کودک و مجوز سفر به همراه والدین یا سرپرست.

مدارک لازم برای تور ارمنستان

چرا تور زمینی ارمنستان 7 روزه  لحظه آخر

لحظه آخر با همراه شدن با بهترین آژانس‌های ارائه‌ دهنده تورهای ارمنستان، سعی بر ساختن تجربه‌ای لذت‌بخش برای مسافران لحظه آخری خود دارد. شما می‌توانید با انتخاب پروازهای چارتر شده توسط برترین آژانس‌های ارائه دهنده تورهای ارمنستان که با لحظه آخر همکاری دارند تورهای کشور ارمنستان را با قیمتی مناسب در تمامی ساعات شبانه روز و امکانات و خدماتی مناسب تهیه کنید.

خرید از لحظه آخر مزایای زیر را برای شما گردشگران عزیز در بر دارد:

 • بهترین قیمت رزرو تور ارمنستان
 • انتخاب بهترین هتل جهت اقامت
 • گشت شهری رایگان بر روی تور
 • پشتیبانی 24 ساعته توسط آژانس‌های گردشگری ارائه دهنده تور
 • مشاوره رایگان از آژانس‌های خانواده لحظه آخر

سوالات متداول

نظرات کاربران

 1. مانیا مانیا 1402/04/20
  7 نفر پسندیدند
  واقعا 7 روز عالیه واسه تور ارمنستان. کامل میشه همه جا رو گشت و به اندازه کافی هم استراحت کرد. تورهای 3 روزه فقط خستگیش میمونه واسه آدم