Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 125 کاربران به تور ارمنستان از شیراز

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
تور ارمنستان 11 مهر
3
فلای آرنا - فلای آرنا
11 مهر - 14 مهر
فرجام پرواز
9,990,000
تور ایروان 8 و 15 مهر
4
وارش - وارش
8 مهر - 19 مهر
آریو پرواز
14,270,000

خرید تور ارمنستان از شیراز مناسب‌تر است یا بهتر است به تهران بیاییم و سپس به ارمنستان برویم؟ تور ارمنستان از شیراز از تورهای مناسب برای کسانی است که ساکن شهر شیراز هستند و می‌خواهند مستقیما از شهر محل سکونت‌شان به ارمنستان بروند. پروازهایی که از شیراز به مقصد ارمنستان برگزار می‌شود بدلیل تعداد کم مسافرانی که به این مقصد می‌روند کم است، پروازهای آن در بازه‌های زمانی طولانی‌تری برگزار می‌شود. به همین دلیل برای خرید تور ارمنستان از شیراز ممکن است مدت زمان طولانی‌تری را برای خرید آن مجبور باشید صبر کنید؛ اما با خرید تور ارمنستان از تهران می‌توانید با داشتن یک سفر زمینی به تهران از تهران به ارمنستان بروید.

تور ارمنستان از شیراز

قیمت تور ارمنستان از شیراز

قیمت تور ارمنستان از شیراز به نوع پروازی که انتخاب می‌کنید و همچنین هتل انتخابی شما بستگی دارد. هرچه هتلی که انتخاب می‌کنید تعداد ستاره‌های بیشتری داشته باشد قیمت تور ارمنستان از شیراز شما افزایش می‌یابد و شما برای کاهش قیمت تور ارمنستان از شیرازتان می‌توانید هتلی که تعداد ستاره‌های کمتری دارد را انتخاب کنید. اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید می‌توانید با داشتن سفری زمینی به تهران بیایید و سپس به ارمنستان بروید.

تور ارمنستان از شیراز هوایی چگونه برگزار می‌شود؟

تور ارمنستان از شیراز بدلیل تعداد کم مسافرانی که از این مبدا به پایتخت ارمنستان (ایروان) می‌روند، در بازه‌های زمانی طولانی‌تر و دیر به دیر برگزار می‌شود؛ به همین دلیل اگر قصد خرید تور ارمنستان را دارید لحظه آخر به شما پیشنهاد می‌کند تا تور ارمنستان‌تان را از تهران خریداری کنید و با یک سفر زمینی به تهران بیایید و سپس به ارمنستان بروید تا سفرتان سریع‌تر انجام شود.

خرید از لحظه آخر مزایای زیر را برای شما گردشگران عزیز در بر دارد

  • بهترین قیمت رزرو تور ارمنستان تابستان
  • انتخاب بهترین هتل جهت اقامت
  • گشت شهری رایگان بر روی تور
  • پشتیبانی 24 ساعته توسط آژانس‌های گردشگری ارائه دهنده تور
  • مشاوره رایگان از آژانس‌های خانواده لحظه آخر

سوالات متداول

نظرات کاربران
کسرا ترانه ساز 1402/04/20
1 نفر پسندیدند
سلام دوستان من از شیراز میخوام تور ارمنستان رو رزرو کنم، کسی میدونه چه روزایی پرواز هست؟
لحظه آخر 1402/04/20
0 نفر پسندیدند
سلام دوست عزیز، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از تور ارمنستان از شیراز با آژانس هوایی که در ابتدای صفحه تورها رو ارائه کرده اند، تماس بگیرید.