آدرس پل صلح تفلیس

در شهر زیبای تفلیس، سازه های بسیاری با معماری مدرن ساخته شده که یکی از پر آوازه ترین آن ها، پل صلح است. پل صلح تفلیس امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تبدیل شده و بسیاری از افراد در سفرشان به تفلیس از آن بازدید به عمل می آورند. برای بازدید از این جاذبه باید اطلاعاتی درباره آدرس پل صلح تفلیس و نحوه دسترسی به آن در دست داشته باشید و از آنجایی که هدف ما همواره رفاه گردشگران بوده است قصد داریم شما را از آدرس پل صلح تفلیس و نحوه دسترسی به آن مطلع سازیم.معرفی پل صلح تفلیس
پل صلح تفلیس (The bridge of peace) بر روی رود کورا قرار گرفته است. گردشگران تور تفلیس خوب است بدانید رود کورا شهر تفلیس را به دو قسمت تقسیم کرده است، از این رو در سال 2010 میلادی سران دولتی شهر، سفارش ساخت پلی را دادند که بر روی این رود قرار گرفته و دو طرف شهر را به هم متصل کند. طراح و سازنده این پل، یک معمار برجسته ایتالیایی به نام Michele De Lucchi است که بسیاری از بنا و سازه های اطراف پل را نیز او طراحی کرده است، به همین خاطر اگر نگاه کلی به این منطقه از شهر بندازید، متوجه هماهنگی خاصی می شوید که باعث به وجود آمدن چشم انداز زیبایی شده است. پل صلح تفلیس دارای 150 متر (490 فوت) طول بوده و توسط ترکیبی از شیشه و فولا مسقف شده است. با وجود اینکه این پل به منظور رفت و آمد مردم به صورت پیاده در نظر گرفته شده، امروزه به نماد پیشرفت و مدرنیته شهر و همچنین یکی از جاذبه های گردشگری آن تبدیل شده است. گردشگران تور تفلیس جالب است بدانید در انتهای پل، پارکی ساخته شده که از جمله اماکن طراحی شده توسط همان معمار مشهور ایتالیایی است. اگر با خواندن این مطلب به بازدید از این پل در سفر به تفلیس علاقمند شدید، در ادامه با ما همراه باشید تا از آدرس پل صلح تفلیس و نحوه دسترسی به آن آگاه شوید.آدرس پل صلح تفلیس و نحوه دسترسی به آن
گردشگرانی که قصد دارند در سفر به گرجستان از پل صلح بازدید کنند به دو روش می توانند خود را به آدرس آن برسانند.
1) استفاده از خدمات گردشگری و میز تور هتلی که در آن مستقر هستید.
2) مراجعه به مکان پل صلح تفلیس توسط وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی.
اگر از روش دوم برای رفتن به مکان پل استفاده می کنید این بخش از مقاله را مطالعه کنید: برای دسترسی به پل صلح تفلیس از مرکز شهر باید به سمت خیابان Mnatobi حرکت کرده و خود را به خیابان Merab Mamardashvili برسانید. سپس این خیابان را تا رسیدن به میدان Chitaia طی کنید. با رسیدن به میدان، به سمت خیابان Arnold Chikobava رفته و وقتی به یک سه راهی رسیدید، به سمت خیابان Mose Gogiberidze بروید و به خود را به مسیری به نام Zviad Gamsakhurdia Named Right Bank برسانید و این مسیر را تا 400 متر طی کنید، در این صورت به پل صلح تفلیس خواهید رسید. گردشگران تور گرجستان لازم است بدانید، در صورتی که از وسیله شخصی برای طی این مسیر استفاده کنید، مدت زمانی که در راه هستید، تقریبا 15 دقیقه می باشد.
آدرس پل صلح تفلیس: گرجستان، تفلیس، پل عابر پیاده در تفلیس.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آدرس پل صلح تفلیس
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور تفلیس 3 و 4 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
قصر شایان
3 بهمن - 8 بهمن

تور گرجستان 3 و 4 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
3 بهمن - 8 بهمن

تور تفلیس 8 بهمن 98 ویژه تعطیلات
3 شب
تابان
قصر شایان
8 بهمن - 11 بهمن

تور تفلیس ویژه تعطیلات بهمن 98
3 شب
تابان
آرشین پرواز
2 بهمن - 11 بهمن

تور تفلیس 3 و 4 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
وقت سفر
3 بهمن - 7 بهمن

تور تفلیس 11 بهمن 98
5 شب
تابان
مهریار پرواز
11 بهمن - 16 بهمن

تور زمینی تفلیس 4 بهمن 98
3 شب
اتوبوس vip 25
فلات پارس
4 بهمن - 9 بهمن

تور تفلیس 5 بهمن 98
6 شب
تابان
اسطوره بیستون
5 بهمن - 11 بهمن

تور تفلیس 5 بهمن 98
3 شب
تابان
وقت سفر
5 بهمن - 8 بهمن

تور تفلیس 2 بهمن 98
3 شب
تابان
وقت سفر
2 بهمن - 5 بهمن