سفر به گرجستان

تاریخ انتشار : ۲۴ تیر
خیلی وقت بود سفر خارج از کشور نرفته بودم و از طرفی هم تعریف کشور گرجستان را زیاد شنیده بودم به همین خاطر تصمیم گرفتم در تابستان به گرجستان سفر کنم. بعد از قطعی شدن سفر به گرجستان سریعا اقدام به گرفتن ویزا کردم، بعد از گرفتن بلیط و اخذ ویزا مشخص شد که پرواز ساعت 9 صبح از تهران به سمت پایتخت گرجستان، شهر تفلیس بود. بعد از یک ساعت و نیم پرواز به این شهر قشنگ و رویایی رسیدم و سفر به گرجستان شروع شد، با وسایل نقلیه فرودگاه به هتل 5 ستاره کوپالا حرکت کردم. 
هتل کوپالا یکی از بهترین هتا های این شهر بود همچنین با امکاناتی بی نظیر که دوست نداشتم از هتل بیرون بیام و تمام روز رو در هتل گذراندم و استراحت کردم. نهار و شام را در هتل خوردم و از فضای آزاد هتل لذت بردم تا شب اول سفر به گرجستان به پایان رسید. روز دوم آغاز شد و وقت گردش بود، تصمیم گرفتم به یکی از مکان های تفریحی که پارک آبی تفلیس نام داشت برم. به دلیل گرمای هوا بهترین زمان برای یک شنای عالی بود، این پارک یک مجموعه کامل تفریحی بود که بسیار هیجان انگیز بود.
 تا غروب آفتاب در پارک بودم و بعد از آن وقت این بود که به یک رستوران خوب برم تا غذای گرجی هم تجربه کنم. رستوران سیسکویلی یکی از رستوران های فوق العاده این شهر است که فضایی سرسبز و سنتی دارد، با هزینه ای مناسب تونستم غذای گرجی و مدرنی رو تجربه کنم و باید اعتراف کنم که بسیار لذیذ و خوش طعم بود. بعد از شام به هتل برگشتم و دومین شب سفر هم به پایان رساندم. روز سوم شروع شد و باید خاطره جدید از سفر میساختم. رفتن به یکی از کافه های این شهر فکر خوبی بود، مقصد کافه تایمز بود که بهم معرفی کرده بودن و قهوه های فوق العاده ای هم داشت، آرامش خاصی درون این کافه موج میزکه بسیار لذتبخش بود.
 کم کم سفر به گرجستان رو به پایان بود و من ساعت 1 ظهر پرواز برگشت به تهران داشتم با اینکه دل کندن از این شهر رویایی سخت بود ولی به هتل برگشتم و چمدانم را جمع کردم، به سمت فرودگاه رفتم در بعد از 1 ساعت و نیم پرواز به تهران رسیدم. سفر به گرجستان یکی از سفرهای خاطره انگیز و بی نظیری بود که تجربه کردم
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به گرجستان

بهرنگ آبان 1397
سفر به گرجستان برای چه تاریخی خوبه ؟ و قیمت ها پایین تر است ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به سفر به گرجستان