سفر به تفلیس

تابستان 96 بود که به همراه پدر مادرم تصمیم گرفتیم به یک مسافرت تفریحی بریم. به همین دلیل سفر به تفلیس را انتخاب و شروع به جمع آوری اطلاعات درباره این شهر کردیم. 19 مرداد، روز پرواز بود و ما به سمت فرودگاه راه افتادیم تا راهی سفر بشیم. ساعت 11 ظهر به فرودگاه بین‌المللی شوتا روستاولی رسیدیم و با ترانسفر به سمت هتل Dreamlike World Apartment رفتیم. بعد از این که در هتل اقامت پیدا کردیم برای صرف ناهار به رستوران هتل رفتیم. بعد از کمی استراحت به سمت میدان آزادی و خیابان روستاولی به راه افتادیم و مقداری در این خیابان قدم زدیم و بعد به سمت دریاچه لیسی رفتیم. این دریاچه حس بسیار خوبی را منتقل می کند و روح آدم را نوازش می دهد. روز دوم سفر به تفلیس به پارک آبی معروف این شهر رفتیم. این پارک آبی یکی تفریحات بسیار محبوب گردشگران تور تفلیس است. این پارک آبی بسیار هیجان انگیز بود و برای تخلیه انرژی مکان بسیار خوبی بود. بعد از این که از پارک آبی اومدیم به یکی از رستوران های معروف تفلیس رفتیم و یکی از غذاهای معروف گرجستانی به اسم خینکالی را سفارش دادیم. روز سوم سفر به تفلیس از کلیسا صخره ای گرجستان و پارک ریکه تفلیس گرجستان دیدن کردیم. در مسیر برگشت به پل زیبا صلح رفتیم که یکی از زیباترین جاذبه های شهر تفلیس بود و از آن جایی که در شب نورپردازی فوق العاده ای دارد چند عکس یادگاری گرفتیم.
روز چهارم سفر به تفلیس را به خرید از پاساژهای این شهر گذراندیم و برای نزدیکان سوغاتی گرفتیم. بعد از خرید چند ساعتی وقت اضافه آوردیم و به همین دلیل از کلیسا جامع تثلیث هم بازدید کردیم. وقتی به هتل برگشتیم خیلی خسته بودیم و چون صبح ساعت 10 باید به سمت تهران برمی گشتیم، استراحت کردیم و وقتی صبح شد بعد از تحویل دادن اتاق، با ترانسفر راهی فرودگاه شدیم و به سمت تهران پرواز کردیم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به تفلیس
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
رویا 3 آبان 97
0
سفر به تفلیس زمینی حدودا چقدر هزینه بر هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.