هزینه های مرسوم سفر ارمنستان

ایروان پایتخت بزرگ ترین شهر جمهوری ، ارمنستان می باشد که به خصوص در چند سال گذشته گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.این کشور به دلیل جاذبه های گردشگری متنوع ، آب و هوای عالی و همچنین تفریحات زیاد به مقصد ایده آل برای گردشگری تبدیل شده است.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور ارمنستان را با هزینه های مرسوم سفر ارمنستان بیش تر آشنا کنیم.
هزینه های هاستل در ارمنستان :
مسافران تور ارمنستان می توانند با پرداخت 35 تا 200 هزار تومان در این شهر اتاقی برای خود و همراهانتان اجاره کنید که بیش تر این هاستل ها دارای امکانات وای فای ، آشپزخانه مشترک و صبحانه می باشند ، همچنین بعضی از هاستل های این شهر شبی 800 هزار تومان هم می باشد اما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم به دلیل این که با این قیمت می توانند در هتل های خوب شهر اقامت راحتی را داشته باشید.

میانگین هزینه اقامت در هتل های ارمنستان :
یک ستاره : 21 الی 37  دلار
دو ستاره : 44 تا 54 دلار
سه ستاره : 25 تا 63 دلار
پنج ستاره : 400 دلار به بالا

متوسط قیمت مواد غذایی در ارمنستان :
یکی دیگر از هزینه های مرسوم سفر ارمنستان تهیه مواد غذایی است که به صورت زیر می باشد :
هزینه غذا در رستوران های ارزان ارمنستان : 7 دلار
هزینه غذا در رستوران های متوسط ارمنستان : 20 دلار

هزینه های حمل و نقل عمومی در ارمنستان :
یکی از هزینه های مرسوم سفر ارمنستان حمل و نقل و جا به جایی برای بازدید از جاذبه های گردشگری می باشد که در ادامه ا انواع هزینه های آن آشنا خواهید شد ، به مسافران تور ارمنستان توصیه می کنیم حمل و نقل وسیله های عمومی را انتخاب کنند تا هزینه های سفر خود را بتوانید کاهش دهید.
بلیت تک سفره مترو و اتوبوس : 0.21 دلار
کرایه تاکسی با تعرفه های عادی : 1.26 دلار
یک کیلومتر جا به جایی به وسیله تاکسی با تعرفه عادی : 0.21 دلار
انتظار هر یک ساعت تاکسی تعرفه عادی : 2.11 دلار
هر لیتر بنزین در ارمنستان : 0.87 دلار


امتیاز 5 از 5 | از بین 103 دهنده به امتیاز هزینه های مرسوم سفر ارمنستان
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
حسن اصغری 23 فروردین 98
1
بروزرسانی شده یاخیر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.