ویزا ارمنستان

تور ارمنستان یکی از تورهای محبوب توریست های ایرانی است و سالیانه هزاران گردشگر به صورت هوایی و زمینی به قصد گذراندن تعطیلات راهی این کشور می شوند. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه ویزا ارمنستان به شما بدهیم. به غیر از اتباع اتحادیه اروپا، سایر اتباع برای ورود به کشور ارمنستان، باید ویزا ارمنستان داشته باشند. اتباع اتحادیه اروپا می توانند تا صد و هشتاد روز در طول یک سال بدون داشتن ویزا به منظور سفر کاری یا سفر تفریحی در ارمنستان بمانند.
انواع ویزا ارمنستان و هزینه های آن:
ویزا 21 روزه برای 1 بار ورود: 5 پوند. ویزا 120 روزه برای 1 بار ورود: 24 پوند. ویزا 60 روزه برای چند بار ورود در مدت 6 ماه: 31 پوند. ویزا 120 روزه برای چند بار ورود در مدت یک سال: 63 پوند. ویزا ترانزیتی برای 1 بار ورود: 16 پوند. ویزا ترانزیتی برای چند بار ورود: 28 پوند. صدور ویزاهای دیپلماتیک و همچنین صدور ویزا برای کودکان زیر 18 سال هزینه ای ندارد.
اعتبار ویزا ارمنستان:
ویزا 21 روزه برای 1 بار ورود می بایست طی 90 روز و ویزا 120 روزه برای 1 بار ورود باید طی 180 روز بعد از صدور مورد استفاده قرار گیرد. ویزاهای 120 روزه می توانند به مدت 60 روز نیز تمدید گردد.
ترانزیت:
اتباع خارجی که قصد سفر به کشور سومی دارند و باید از کشور ارمنستان عبور کنند تنها تا 72 ساعت می توانند در این کشور بمانند. ممکن است برای گرفتن ویزا 21 روزه یا 120 روزه به هنگام ورود، هزینه ها بسیار بالاتر از آن چه گفته شد، باشد. گرفتن ویزا ارمنستان دست کم 2 – 3 روز به طول می انجامد.
سفارت ارمنستان در ایران:
نام سفیر: گریگور آراکلیان
آدرس: خیابان جمهوری، خیابان رازی، خیابان استاد شهریار، شماره 32.
تلفن: 66704833
فکس: 66700657 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزا ارمنستان
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
Hamid Mansouri 9 خرداد 97
2
فارسی را درست بنویسید!
ویزای ارمنستان، نه ویزا ارمنستان
ویزای ۲۱ روزه.......نه ویزا ۲۱ روزه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.