اماکن تفریحی مسکو

مسکو از شهرهای فوق العاده زیبا و تاریخی کشور روسیه است که سالیانه درصد زیادی از گردشگران تور روسیه ، این شهر را برای مقصد سفر خود انتخاب می کنند. شناخت اماکن تفریحی مسکو برای گردشگران تور مسکو بسیار مهم است تا بتوانند با برنامه ریزی سفری به یاد ماندنی برای خود و همراهانشان رقم بزنند، از این رو در این بخش به معرفی چند اماکن تفریحی مسکو برای شما می پردازیم.
 
 
میدان سرخ به عنوان سمبل یا نماد کشور روسیه شناخته شده است. این میدان یکی از معروف ترین و بزرگ ترین میادین جهان به حساب می اید. سرخ به عقیده مردم روس به معنی زیبا می باشد که به اشتباه به کمونیست ها و دیوارهای کاخ کرملین ربط می دهند. طول این میدان 600 متر مربع و عرض ان 50 متر مربع است که طراحی و اجرای  ان هم زمان با ساخت کاخ کرملین بوده و محل مناسبی برای دست فروشان و بازرگانان برای خرید و فروش اجناس و کالای خود به صورت تک یا عمده بوده است و جزو جذاب ترین اماکن تفریحی مسکو به شمار می رود.
 
 
یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی مسکو اتاق های سوهو می باشند. بازیگران ، افراد مشهور، سرشناس و ثروتمندان اشرافی  هر سال به این مجموعه می آیند. این کلوب شامل 4 اتاق مجزا و بسیار شیک و مجلل تشکیل می شود اعم از: سالن غذاخوری، دیسکو، کافه با انواع نوشیدنی های بین المللی و تراس تابستانی. اتاق های سوهو که در مسیر رودخانه های مسکو قرار گرفته است، یکی از جالب ترین و خاص ترین دیدنی های شهر مسکو می باشد که بهتر است در سفر به روسیه آن را از دست ندهید.
 
 
بزرگ ترین پارک آبی موجود در روسیه پارک آبی پیترلند می باشد که علاوه بر استخر، مجموعه ی عظیم و با شکوهی شامل رستوران مجهز به خوراک های دریایی و انواع کباب با گوشت تازه، فست فود با انواع پیتزا و برگر، کافی شاپ با انواع نوشیدنی های سرد و گرم بین المللی، سینما هفت بعدی همچنین هتل لوکس پیترلند و کلیه خدمات رفاهی برای مسافرین و گردشگران تور روسیه می باشد. این استخر سقفی پوشیده و نیم دایره(گنبدی شکل) از جنس شیشه و چوب است که به راحتی در فصل تابستان می توانید حمام آفتاب بگیرید و از گرمای لذت بخش خورشید لذت ببرید لازم به ذکر است که این  پارک آبی از بهترین اماکن تفریحی مسکو به حساب می آید. 
 
 
موزه جنگ روسیه از دو بخش تشکیل شده. قسمتی که در فضای باز قرار دارد شامل تجهیزات عظیمی مثل: هواپیما و هلیکوپتر جنگی، توپ، تانک می باشد و در فضای بسته این موزه تصاویر و نقاشی های قدیمی که همه نمایانگر جنگ هستند، تسلیحات نظامی و اسامی سرداران و مبارزان را به نمایش گذاشته اند. به طور کلی این موزه با کمک مردم خیر و مالیات ساخته شده است. در سالن ای عظیم موزه جنگ روسیه تمامی وقایع اتفاق افتاده در جنگ به نمایش عموم درآمده است. موزه جنگ مسکو در سال 1945 به عنوان مرکز پژوهشی و اطلاعاتی منصوب شد.
 
 
 بالشوی تئاتر از دیگر اماکن تفریحی تور مسکو، سالن نمایش بالشوی از مهم ترین و مشهورترین تالارهای دنیا به حساب می آید. باله بالشوی و اپرای بالشوی از برجسته ترین و قدیمی ترین شرکت های باله و اپرا در دنیا می باشد. سالن بالشوی تئاتر سه بار در سال های 1805، 1813، 1853 در اثر آتش سوزی نیمی از آن سوخت که مجددا به دست افراد ماهر و متخصص این امر طراحی و ساخته شد. طی این سال های گذشته چندین بار مرمت و تعمیر شده که آخرین بار در سال 2006 به مدت 6 سال تا سال 2012 به طول انجامید. پس از چندین بار بازسازی و مرمت وسعت زیربنای این تالار به 85000 متر مربع رسید که تمامی صندلی ها و وسایل استفاده شده داخل این سالن تئاتر از بهترین و لوکس ترین های روسیه استفاده شده. در سفر به این شهر افسانه ای از اماکن تفریحی مسکو لذت ببرید!
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره اماکن تفریحی مسکو

دانشور 14 آبان 97
3
برای دیدن کلی اماکن تفریحی مسکو حداقل یک ماه زمان می خواید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما