بزرگترین موزه بدون سقف دنیا در رم

رم یکی از جاذبه های گردشگری محبوب توریست ها به شمار می رود که سالانه سیل جمعیتی زیادی به آن سفر می کنند. حال شاید برایتان این سوال پیش آید که به چه دلیل بزرگترین موزه بدون سقف دنیا در رم را از آن خود کرده است؟ با ما همراه شوید تا شما را با ویژگی های بزرگترین موزه بدون سقف دنیا در رم بیش تر آشنا نماییم.


رم پایتخت کشور ایتالیا همانند چکمه ای در اروپا می درخشد که در میان دو جزیره ای زیبا به نام های ساردنی و سیسیل دریای مدیترانه واقع گردیده است.
طبق آخرین گزارش از منابع خبری معتبر، رم با دارا بودن حدود 2.7 میلیون جمعیت به عنوان چهارمین شهر پرجمعیت در اروپا جای گرفته است. قابل توجه مسافران تور لحظه آخری، این کشور با اتریش، اسلونی، فرانسه و سوئیس همسایه می باشد و به راحتی می توانید سفر ترکیبی منحصر به فردی را تجربه نمایید و به تعبیری با یک تیر دو نشان را بزنید.
گردشگران تور ایتالیا بدانند، به طور کلی این کشور شصت میلیون جمعیت دارد که بخش عمده ی آن یعنی حدود 93 درصد آنان مسیحی و از همه جالب تر یک میلیون نفر آنان مسلمانان هستند که توانسته اند بزرگ ترین اقلیت مذهبی را در ایتالیا تشکیل دهند.
پرویز اسماعیلی در حاشیه سفر دکتر روحانی به ایتالیا این گونه نوشت: رم را به تعبیری می توان موزه ی بدون سقف در جهان نامید، زیرا برای بازدید از مجسمه ها، بنا های تاریخی و همچنین نقاشی های به جای مانده از روزگاران دور لازم نیست حتما به موزه بروید بلکه می توانید با قدم زدن در خیابان تعدادی از این آثار زیبا و دیدنی را مشاهده نمایید و نهایت لذت را ببرید.
اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که به بازدید از آثار تاریخی و باستانی علاقه زیادی دارید ایتالیا بهترین گزینه است.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما