نکاتی مهم در سفر به تایلند

تایلند یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوب نزد توریست ها به شمار می رود.اگر قصد سفر به تایلند را دارید پس نکاتی مهم در سفر به تایلند را بدانید تا سفری خوب و ایده آلی را تجربه کنید.در ادامه توریست های گرامی را با نکاتی مهم در سفر به تایلند آشنا خواهیم کرد.
پول رایج تایلند
واحد پول تایلند بات می باشد ، گردشگران تور تایلند می توانند از طریق بانک پول خود را تبدیل کنند همچنین پس از تعطیلی بانک می توانند از طریق مغازه های صرافی ، کیوسک های تبدیل پول و هتل پول خود را تبدیل نمایند.
بودجه بندی برای سفر
گردشگران تور بانکوک بدانند ، بانکوک در مقایسه با دیگر شهر ها ارزان تر می باشد.پس از آن که هتل و بلیط هواپیما رو تهیه کردید می توانید حدودا 500 بات برای غذای روزانه خود کنار بگذارید.
کرایه موتور گازی و دوچرخه
با وجود این که دوچرخه سواری در ترافیک های وحشتناک شهر بانکوک توصیه نمی شود ، می توانید دوچرخه را از هتل ها کرایه کنید.در تفریحگاه های ساحلی پاتایا ، پوکت و ساموئی موتور گازی و دوچرخه از طریق کانتر مسافرتی و پذیرش هتل کرایه می دهند.

آب و هوا
ماه نوامبر تا فوریه بهترین زمان سفر به بانکوک محسوب می گردد که فصل خنک نامیده می شود ،  در این فصل دمای هوا عالی و رطوبت هوا کم می باشد و به ندرت شاهد باران خواهید بود.
کمپینگ
یکی از بهترین تفریحات گردشگری تایلند طبیعت گردی می باشد به همین خاطر در تایلند چندین پارک ملی با امکانات کمپینگ و همچنین چند جزیره وجود دارد که مکان های مناسبی برای کمپینگ به شمار می رود.
مذهب
بیش از 90 درصد مردم تایلند بوداییان می باشند اما بقیه مذاهب نظیر مسیحی ، اسلام ، هندو و دیگر مذاهب را خواهید دید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره نکاتی مهم در سفر به تایلند

علی 23 دی 94
1
واقعا عالی بوووود همه نکات که باید دونست خیلی مفید بووود ممنون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما