مراسم عجیب طلاق در ژاپن

شاید در دیدگاه اول به موضوع مراسم عجیب طلاق در ژاپن تعجب کنید اما درست می بینید چنین مراسمی وجود دارد.شرقی ها آداب و رسوم متفاوت و مختلفی دارند جشن ها و مراسم های عروسی را به صورت کاملا مفصل در کنار خانواده و دوستانشان برگزار می کنند.اما در ژاپن مراسم دیگری به نام مراسم طلاق وجود دارد که در این روز همانند روز عروسی مفصل برگزار می گردد.در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا با مراسم عجیب طلاق در ژاپن بیش تر آشنا شوید.
گردشگران تور ژاپن بدانند ، در این کشور زوج هایی که به آخر خط می رسند این روز را مانند روز ازدواجشان برگزار می کنند که واژه ی مراسم امری جدید به شمار می رود.در این مراسم زوجین همانند روز عروسی که برای آغاز زندگی مشترک بله می گویند در مقابل دوستان و فامیل ها برای پایان دادن زندگی مشترکشان بار دیگر بله می گویند.
قابل توجه کاربران تور لحظه آخری ، برپایی این مراسم به دست شخصی به نام ایدههیورکی ترائی شروع شد.این مرد حدود یک سال قبل مکان روبازی در توکیو را پیدا کرد و نام آن را عمارت جدایی گذاشت و از آن پس 25 زوج برای مراسم طلاق خود به این عمارت مراجعه کردند.جالب بدانید هزینه برپایی این مراسم 5 هزار ین ، معادل 606 دلار می باشد که هزینه ی آن دست کمی از مراسم عروسی مفصل ندارد.
قورباغه در فرهنگ و باور های ژاپن به معنای تغییر و تحول می باشد به همین دلیل زوجین حلقه های خود را با سر قورباغه خرد می کنند که این امر نشان می دهد دوره ای از زندگی تمام و قرار است فصل جدیدی در زندگی به وجود آید.
آمار طلاق در ژاپن در سال 2008 چیزی حدود 251 هزار طلاق بوده و بعد از آمار بالای خودکشی باید به آن بپردازند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مراسم عجیب طلاق در ژاپن

s.m.sharifi 25 اسفند 94
0
اگه امکان تهیه کلیپ تصویری مختصری از این مراسم وجود میداشت بسیار جالب تر میشد . علی ایحال جالب بود دست شما درد نکنه و متشکرم .
مژگان 12 دی 94
1
چقدر جالب بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما