معرفی کتاب از تهران تا ونکوور 

📅 بروزرسانی : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ بازدید : 435

 

کتاب  از تهران تا ونکوور 

 

کتاب تهران تا ونکوور (به انگلیسی: tehran to Vancouver ) اثر بنیامین رضایی نویسنده و جهانگرد ایرانی می باشد که از کتابهای پر فروش سفری در سال ۲۰۱۹ شناخته شده است.
این کتاب به زبان فارسی چاپ شده، این کتاب در واقع اولین کتابیست که یک نویسنده ایرانی در آن به شرح کشور کانادا پرداخته است، خواندن این کتاب برای تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و یا از علاقمندان به کسب اطلاعات در رابطه با کانادا هستند توصیه می شود، 
در این کتاب نویسنده  شرایط زندگی، تضادهای فرهنگی و اجتماعی بین ایران و کانادا را بررسی کرده و  اتفاقاتی که در طول سفر و زندگی در شهر های مختلف کانادا مثل ونکوور، تورنتو ، مونترال و...افتاده است را بیان میکند با مطالعه این کتاب تا حد زیادی می توانید با واقعیت شرایط زندگی و‌ مشکلات و موفقیت های مهاجران ایرانی مقیم کانادا آشنا شوید.
کتاب از تهران تا ونکوور در مجموع شامل 185 صفحه می باشد و بخش های مختلفی دارد که هر یک از آن روایتگر یک داستان، فرهنگ و یا خاطره از کشور کانادا می باشد، در ادامه لیستی از مهم ترین بخش های کتاب را مشاهده می کنید.
-اطلاعاتی درباره کانادا
- کتابخانه ونکوور
- محله چینی ها
- درباره ایرانی های موفق در کانادا
- ممبر شیپ کارت کانادا
- جزیره گرنویل
- محله ایرانی ها 
- محله های مهم ونکوور 
- وسیله های نقلیه در ونکوور
- ورزش ملی کانادا چیست؟
- دستمزد ها و هزینه ها در کانادا
- اختلاس 3000 میلیاردی خانه محمود خاوری در کانادا 
- گردشگری جنسی در کانادا
- مونترال
- غذاهای پر طرفدار کانادا

 

بنیامین رضایی


درباره نویسنده کتاب از تهران تا ونکوور 

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، نویسنده کتاب از تهران تا ونکوور، بنیامین رضایی یک ایرانی ماجراجو و اهل سفر می باشد، شاید برایتان جالب باشد که بدانید بنیامین رضایی به بیشتر نقاط جهان سفر کرده است و از جهانگردان بسیار موفق ایرانی به شمار می آید، از دیگر آثار این نویسنده جهانگرد می توان به کتاب " یه دونه ولی مردونه " اشاره کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بنیامین رضایی می توانید مقاله مارکوپولی ایرانی را مطالعه کنید.
از دیگر نکاتی که باید در رابطه با بنیامین رضایی نویسنده کتاب، از تهران تا ونکوور بدانید این است که وی در سال 2019 میلادی با ماشین پژو 207 ایرانی خود سفری به دور اروپا داشت و طی این سفر توانست با کمترین هزینه از تمامی کشور های اروپایی بازدید کند.

 

110 روز دور اروپا با پژو 207 -  جزئیات سفر بنیامین رضایی به دور اروپا


اطلاعات کتاب از تهران تا ونکوور

نویسنده: بنیامین رضایی
انتشارات: آوای دانش گستر  
محل نشر: تهران  
چاپ: اول  
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۷۴۶-۰۳-۸ 
زبان: فارسی 
شمارگان: ۵۰۰ نسخه 
تعداد جلد: ۱  
خلاصه کتاب: بررسی و بیان تضادهای فرهنگی و اجتماعی بین ایران و کانادا، شرایط زندگی در این کشور و شرح خاطرات سفر به کنادا

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/23871-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7-%D9%88%D9%86%DA%A9%D9%88%D9%88%D8%B1%C2%A0

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به معرفی کتاب از تهران تا ونکوور