امتیاز 5 از 5 | از بین 132 امتیاز دهنده به ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک

ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک

کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک در این شهر ساخته شده است که کلیسای جامع سنت فئودور اوشاکوف نام دارد و ما قصد داریم در این مقاله به معرفی این کلیسای زیبا و تازه ساخت بپردازیم به همین سبب اگر قصد سفر با تور سارانسک را دارید تا پایان این مقاله لحظه آخر را همراهی کنید.
ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک در سال 2001 آغاز و پس از 5 سال در سال 2006 پایان یافت و در حال حاضر این کلیسا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر سارانسک به شمار می آید و سالانه گردشگران بسیاری از این مجموعه دیدن می کنند. 
ساختمان این کلیسا به سبک امپراطوری ساخته شده است و تمامی دیوار های آن با نقاشی های بسیار زیبا تزئین شده اند، لازم به ذکر است که تمامی نقاشی های موجود بر دیوار های این کلیسا آثار نقاشان بسیار معروف روسی بوده و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کنند.
این مجموعه به طور کلی دارای سه بخش مجزا می باشد که عبارتند از بخش های مرکزی، بخش راستی و بخش چپی که در ورودی هر یک از آن بالکن بسیار زیبایی رو به شهر سارانسک وجود دارد که گردشگران تور سارانسک می توانند بر روی آن ها رفته و نمای بسیار زیبایی از شهر را مشاهده کنند.
زیر زمین این کلیسا دارای قسمت های مختلفی از جمله کلاس های درس (ویژه یکشنبه ها)، سالن غذاخوری، دفتر پیشوا، اتاق غسل تعمید، سالن اجتماعات، اتاق کشیش ها، کتابخانه و غیره می باشد.
لازم به ذکر است تمامی مراسم مذهبی در این کلیسا به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار می شوند و گردشگران علاقمند می توانند در این مراسم شرکت کنند.
بازدید از این مجموعه زیبا را به تمامی گردشگران تور سارانسک توصیه می کنیم و امیدواریم این مقاله در سفر به سارانسک برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک

ترانه 9 آبان 97
0
ممنون از مطلب خوبتون در رابطه با ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک
درج نظر