ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک

ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک در سال 2001 آغاز و پس از 5 سال در سال 2006 پایان یافت و در حال حاضر این کلیسا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر سارانسک به شمار می آید و سالانه گردشگران بسیاری از این مجموعه دیدن می کنند. 
ساختمان این کلیسا به سبک امپراطوری ساخته شده است و تمامی دیوار های آن با نقاشی های بسیار زیبا تزئین شده اند، لازم به ذکر است که تمامی نقاشی های موجود بر دیوار های این کلیسا آثار نقاشان بسیار معروف روسی بوده و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کنند.
این مجموعه به طور کلی دارای سه بخش مجزا می باشد که عبارتند از بخش های مرکزی، بخش راستی و بخش چپی که در ورودی هر یک از آن بالکن بسیار زیبایی رو به شهر سارانسک وجود دارد که گردشگران تور سارانسک می توانند بر روی آن ها رفته و نمای بسیار زیبایی از شهر را مشاهده کنند.
زیر زمین این کلیسا دارای قسمت های مختلفی از جمله کلاس های درس (ویژه یکشنبه ها)، سالن غذاخوری، دفتر پیشوا، اتاق غسل تعمید، سالن اجتماعات، اتاق کشیش ها، کتابخانه و غیره می باشد.
لازم به ذکر است تمامی مراسم مذهبی در این کلیسا به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار می شوند و گردشگران علاقمند می توانند در این مراسم شرکت کنند.
بازدید از این مجموعه زیبا را به تمامی گردشگران تور سارانسک توصیه می کنیم و امیدواریم این مقاله در سفر به سارانسک برای گردشگران مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 132 امتیاز دهنده به ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک

نظرات کاربران

ترانه 9 آبان 97
0
ممنون از مطلب خوبتون در رابطه با ساخت کلیسایی برای پیشرفت مذهبی سارانسک
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.