محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی

شهر دبی یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا می باشد که به دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان همواره مقصد جهانگردان مختلف می باشد. در این مقاله قصد داریم تا محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی را به شما کاربران گرامی سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
برج های دو قلوی دیره از جمله آسمان خراش های شهر دبی است که به نام "برج های رولکس" نیز معروف گشته است. این برج ها که در منطقه دیره احداث شده اند، هر یک 22 طبقه می باشند و کاربردهای گوناگون اداری، مسکونی و تجاری دارند.
میدان ساعت تقریبا در هر شهری وجود دارد و شهر دبی نیز از این قاعده مستثنی نیست. میدان ساعت دبی با 50 سال قدمت، یکی ازبناهای مهم این شهر به حساب می آید.
یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی آسمان خراشی زیبا به نام قاب عکس دبی می باشد. این برج طراحی منحصر به فردی دارد که سبب شده نظر گردشگران تور دبی را به خود جلب کند. جالب است بدانید که برای ورود به پارک زعبیل دبی باید از زیر این برج رد شوید تا فضای چشم نواز پارک را ببینید.
این آب نمای چشم نواز که در دریاچه برج خلیفه احداث گشته مورد توجه گردشگران تور امارات قرار گرفته است. بیشترین ارتفاعی که این آب نما دارد حدود 270 متر است. لازم به ذکر است که بگوییم مراحل ساخت این آب نما هزینه ای قابل ملاحظه در برداشته است.
یکی از معروف ترین جاذبه های شهر دبی برج العرب نام دارد که سازه ای مدرن و شکیل در منطقه جمیرا است. ارتفاع این ابر سازه حدود 320 متر است و در ساخت آن از مواد اولیه درجه یک استفاده شده است. یک نکته جالب که در رابطه با برج العرب وجود دارد ، این است که 10 طبقه از 60 طبقه ی آن در زیر آب دریا قرار دارد و همین امر سبب شده گردشگران تور دبی برای بازدید از این سازه مشتاق شوند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی

پونه 3 شهریور 97
0
محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی خیلی مقاله خوب و خوندنی بود جالب بود
درج نظر