امتیاز 5 از 5 | از بین 3051امتیاز دهنده به تور امارات

تور امارات

در ادامه صفحه تور امارات می توانید لیستی از به روز ترین تورهای امارات آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور دبی 14 آبان 98
5 شب
ماهان
فلات پارس
14 آبان-19 آبان
قیمت از 3,430,000 تومان

تور دبی 9 آبان 98
3 شب
ماهان
جانیار پرواز
9 آبان-12 آبان
قیمت از 3,120,000 تومان

تور دبی 9 آبان 98
3 شب
ماهان
فلات پارس
9 آبان-12 آبان
قیمت از 3,130,000 تومان

تور دبی 30 مهر 98
3 شب
Air Arabia Airline
جانیار پرواز
30 مهر-3 آبان
قیمت از 3,080,000 تومان

تور دبی پرواز ماهان
3 شب
ماهان
بیسان سیر
9 آبان-12 آبان
قیمت از 3,200,000 تومان

تور دبی 18 آبان 98
3 شب
Air Arabia Airline
اسطوره بیستون
18 آبان-21 آبان
قیمت از 2,850,000 تومان

تور دبی 29 مهر و 4 آبان 98
3 شب
ماهان
آرشین پرواز
29 مهر-7 آذر
قیمت از 3,250,000 تومان

تور دبی 4 و 5 و 11 آبان 98
3 شب
ایران ایر
آرشین پرواز
5 آبان-14 آبان
قیمت از 3,380,000 تومان

تور دبی 5 و 7 آبان 98 ویژه تعطیلات
3 شب
ایران ایر
قصر شایان
5 آبان-10 آبان
قیمت از 3,480,000 تومان

تور دبی 3 آبان 98
4 شب
ماهان
آرشین پرواز
3 آبان-7 آبان
قیمت از 4,150,000 تومان

تور دبی 8 آبان 98
3 شب
ماهان
قصر شایان
8 آبان-11 آبان
قیمت از 3,120,000 تومان

تور دبی 4 آبان 98
3 شب
ایران ایر
گلبرگ سیر
4 آبان-7 آبان
قیمت از 3,300,000 تومان

تور دبی 9 آبان 98
4 شب
ماهان
فلات پارس
9 آبان-13 آبان
قیمت از 3,270,000 تومان

تور دبی 30 مهر و 4 آبان 98
3 شب
Air Arabia Airline
آیسو سفر پارسه
4 آبان-7 آبان
قیمت از 3,230,000 تومان

تور دبی آبان 98
4 شب
ماهان
سامان پرواز
8 آبان-14 آبان
قیمت از 3,280,000 تومان

تور دبی 11 آبان 98
3 شب
ایران ایر
ندا پرواز
11 آبان-14 آبان
قیمت از 2,940,000 تومان

سالانه گردشگران ایرانی زیادی برای تفریح و گردش با تور امارات به این ‏کشور زیبا سفر میکنند به همین دلیل قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با این ‏کشور در اختیار کاربران سایت و همچنین گردشگران تور امارات قرار دهیم. امارات یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس می باشد که در سال های ‏اخیر پیشرفت چشمگیری در صنعت گردشگری کرده است به گونه ای که ‏امروزه یکی از کشور های توریستی جهان به شمار می رود. اغلب گردشگران ‏تور امارات مایل اند به شهر دبی این کشور سفر کنند چرا که در این شهر ‏امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری زیادی برای توریست ها در نظر گرفته ‏شده است همچنین شهر ابوظبی نیز یکی از دیگر شهر های توریستی کشور ‏امارات است. اگر قصد سفر با تور امارات را دارید باید بدانید که مردم این کشور اغلب به ‏زبان عربی تکلم می کنند و مسلمان هستند اما گردشگران مشکلی در ‏برقراری ارتباط با مردم امارات نخواهند داشت چرا که آن ها به زبان ‏انگلیسی مسلط هستند. 
کشور امارات جاذبه های زیادی را در خود جای داده است که برخی از آن ‏ها عبارتند از برج خلیفه، باشگاه گلف امارات، پیست اسکی دبی، پارک ‏الممرز، اکواریوم دبی، مسجئ شیخ زاید، قصر امارات، پارک آبی یاس، پارک ‏مرکزی مشرف، ساحل کوریش، دهکده میراث، ساحل عمومی سعدیات، ‏پارک آبی وایلد وادی و غیره.  همچنین لازم به ذکر است که گردشگران تور امارات می توانند اجناس زیر ‏را از کشور امارات به عنوان سوغاتی خریداری کنند. 
مجسمه برج خلیفه، لباس و پارچه، خرما، بوخور، فرش و تابلو، شکلات ‏شتری، عطر های عربی، خنجر، شال های پشمی، ساعت شنی، قلیان، طلا، ‏ادویه، لوازم الکترونیکی و غیره.  وجود بیابان های وسیع در کشور امارات باعث شده تا گردشگران بتوانند ‏انواع تفریحات بیابانی نظیر سافاری، شتر سواری، آفرود و غیره را در سفر با ‏تور امارات تجربه کنند.

تور امارات همواره یکی از تورهای پر طرفدار بوده که به دلیل فاصله نسبتا کمی که با کشور ما دارد معمولا گردشگران به کرات، تور امارات را برای سفرهای خود انتخاب می کنند.این کشور که در منطقه خاورمیانه قرار دارد، از قسمت شمال با خلیج فارس، از جنوب با قطر و عربستان و از شرق با عمان دارای مرز مشترک می باشد.
امارات متحده عربی، از اجتماع 7 امیر نشین کم وسعت به نام های دبی، شارجه، فجیره، ابوظبی، عجمان، ام القوین، و راس الخیمه تشکیل شده است. هر کدام از این هفت شیخ نشین، دارای استقلال هستند، اما حاکمیت کلی کشور به عهده یک امیر موروثی می باشد که رئیس و کابینه دولت را انتخاب می کند که هم اکنون پادشاه و رئیس دولت امارات متحده، شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان می باشد.یکی از بزرگترین ذخایر نفت جهان متعلق به امارات است و همین امر سبب ثروت روز افزون این کشور شده است. تنها حدود 20 درصد مردم این کشور بومی و اماراتی هستند و سایر مردم آن اصالت های گوناگون دارند که در این بین تعداد زیادی را نیز ایرانی ها شامل می شوند. از این حیث تور امارات نزد ایرانیان بسیار محبوب است.
این کشور مساحتی بالغ بر 83 کیلومتر مربع دارد که کشور پهناوری به حساب نمی آید ولی با این حال تعداد گردشگران تور امارات که هر ساله به این کشور سفر می کنند کم نیستند. قابل توجه گردشگران تور امارات، آب و هوا این کشور، بیابانی بوده و خطه همواری است که بخش شرقی آن سرد و کوهستانی می باشد. خاک این کشور حاصل خیز نبوده و مناسب کشاورزی نیست و به ندرت زمین های مناسب برای کشاورزی دراین کشور یافت می شود.زبان رسمی این کشور، عربی است و زبان های فارسی، انگلیسی، اردو و هندی نیز رایج است. حدود 65 درصد مردم این کشور مسلمان هستند و دین غالب این کشور اسلام است. واحد پول امارات درهم است.

تور امارات همواره یکی از تورهای پر طرفدار در خاورمیانه می باشد که هر ساله گردشگران زیادی با هدف تفریح یا تجارت به آن سفر می کنند. به دلیل وجود سیر عظیم توریست های تور امارات، فرودگاه های این کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و سه فرودگاه مهم بین المللی این کشور، فرودگاه های بین المللی ابوظبی، دبی و شارجه نام دارند.فرودگاه بین المللی ابوظبی که یکی از فرودگاه های مورد استفاده گردشگران تور امارات است، یک فرودگاه مسافربری واقع در شرق شهر ابوظبی می باشد که ارتفاع آن از سطح دریا 27 متر است. این فرودگاه دومین فرودگاه بزرگ کشور امارات متحده است. این فرودگاه 3 ترمینال مسافربری فعال دارد.
فرودگاه بین المللی دبی، فرودگاه اصلی شهر دبی می باشد که در کشور امارات متحده عربی قرار دارد و از نظر میزان جابجایی مسافران تور امارات، عنوان پر رفت و آمد ترین فرودگاه جهان را دارد. این فرودگاه همچنین در زمینه شمار مسافر سومین فرودگاه پر رفت و آمد جهان و ششمین فرودگاه پر رفت و آمد از نظر جابجایی بار است. در سال 2014، این فرودگاه بین المللی حدود 70 میلیون مسافر تور امارات و حدود 2 میلیون تن بار را حمل کرد و حدود 350 هزار پرواز در این فرودگاه انجام شد. مساحت این فرودگاه حدود 3 هکتار بوده و شرکت فرودگاه های دبی آن را اداره می کند.فرودگاه بین المللی شارجه، فرودگاهی درقسمت شرق جنوب شرقی شارجه می باشد که مورد استفاده گردشگران تور امارات قرار می گیرد. مساحت این فرودگاه در حدود 15 میلیون متر مربع است. این فرودگاه بر اساس آمار رسمی سال 2015 سومین مرکز باربری هوایی در منطقه خاورمیانه بوده است. این فرودگاه بین المللی مرکز اصلی شرکت هواپیمایی ارزان ایرعربیا می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در مرکز باربری شارجه، در زمین ��ین فرودگاه واقع شده است. این مرکز یک ترمینال باری کهن به حساب می آید. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا حدود 35 متر است.

تور امارات یکی از تورهای محبوب نزد ایرانیان است که نزدیکی این کشور به کشور ما هم یکی از دلایل محبوبیت تور امارات است. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه آب و هوای کشور امارات در اختیار شما قرار دهیم.کشور امارات متحده به سرزمین آفتاب معروف است و افرادی که در جستجوی آفتاب هستند با تور امارات از سرتاسر دنیا به این کشور سفر می کنند. این کشور در تمام طول سال از نعمت آفتاب برخوردار بوده و در حالت کلی کشوری آفتابی و کم بارش می باشد. در ماه های آبان و اردیبهشت دمای هوا در این کشور بین 25 – 28 درجه سانتی گراد می باشد که شرایط بسیار مطلوبی را برای گشت و گذار و شنا کردن در خلیج برای گردشگران تور امارات محیا می کند. این زمان، بهترین فصل سفر به کشور امارات می باشد و گردشگران زیادی در این ماه ها با تور امارات به این کشور سفر می کنند تا در شرایط خوب آب و هوایی بتوانند از جاذبه های این کشور بازدید کنند.
گرم ترین زمان سال در ماه های خرداد تا شهریور است که گرما هوا به حدی بوده که گاهی برای توریست های تور امارات غیر قابل تحمل می باشد. بین ماه های خرداد تا شهریور، علاوه بر گرما بیش از اندازه، رطوبت هوا نیز در این کشور غالب می باشد که شرایط دشواری را برای گردشگران تورامارات ایجاد می کند. از آن جا که در اکثر مواقع سال این گرما ثابت است، تمامی هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید و متروهای این شهر مجهز به سیستم کنترل دما می باشند. در دی ماه بارندگی و وزش باد در کشور امارات رخ می دهد.به گردشگران تور امارات پیشنهاد می شود که در سفر خود به این کشور، لباس های سبک و خنک به همراه داشته باشند ولی در ماه های آبان تا اسفند ترجیحا لباس های گرم تری به همراه داشته باشید.

آخرین نظرات ثبت شده
پویان 16 آبان 1396
1
میشه محبوب ترین تفریحات امارات رو توضیح بدین
میشا 16 آبان 1396
2
میشه تو برج العرب امارات اقامت داشت؟ هزینه اش چقدره؟
سینا 16 آبان 1396
1
راسته می گن تو برج عرب تبلت و موبایل طلا میدن مشتریا استفاده کنن؟
علی 16 آبان 1396
0
برای امارات باید ویزا بگیریم؟
پاسخ ادمین 16 آبان 1396
0
بله اخذ ویزا امارات سه تا چهار روز ممکنه طول بکشه
کمند 2 تیر 1397
3
امارات یکی از بهترین کشورای خاورمیانه بود که تجربه کردم.
پرهام 4 تیر 1397
3
الان با این قیمت های ارز گرون دیگه یه تور دبی هم نمی شه رفت. خدایا خودت ظهور کن
دیبا 4 تیر 1397
4
تور امارات به غیر از دبی شامل کجاها می شه؟
شاهین 13 تیر 1397
3
سلام ممنونم از مقاله خوبتون من پارسال با تور امارات به این منطقه سفر کردم جالب اینجا بود که هزینه تور بسیار مناسب بود
علی 1 مرداد 1397
0
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور امارات
mahsa mashhadi 21 مهر 1397
0
تور امارات یکی از مهیج ترین تورهاست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری