آب نمای دبی

از دیرباز پیش از این که آب نما ها برای زیبایی بیشتر شهر ابداع و طراحی شوند فواره های 1 تا 5 عددی (این عدد متغیر بوده است) در پارک ها و برخی میادین وجود داشت که از همان ابتدا هم برای هر کسی با هر گروه سنی جذاب به نظر می آمد. پس از گذشت سال ها و پیشرفت علم با در آمیختن موسیقی و فواره های فراوان(آب نماهای امروزی) یک نمایشی را با نام رقص فواره ها به اجرا در آوردند که کم کم جزء جاذبه های هر کشوری قرار گرفت. در این بخش می خواهیم یکی از بزرگ ترین و عظیم ترین آب نما های موجود در دنیا را برای شما گردشگران عزیز معرفی کنیم. آب نمای دبی که امروزه آوازه ی شهرت آن به گوش جهانیان رسیده است از بهترین و خیره کننده ترین این آب نماهای جذاب می باشد.

امروزه با توجه به استقبال بی نظیر گردشگران تور دبی از آب نمای دبی ، به یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری این شهر ساحلی تبدیل شده است. آب نماتی دبی در دریاچه برج خلیفه با هزینه ای بسیار زیاد طراحی و ساخته شداه است که بیشترین طول این آب نما 277 متر است و قادر است تا آب را تا یک برج 50 طبقه به سمت بالا پرتاب کند. جالب است بدانید نورپردازی عظیم این مجموعه نیمی از هزینه های آب نما را در بر می گیرد زیرا که بیشترین جلوه ی آب نمای دبی هنگام شب توسط این نورپردازی های خلاقانه و عظیم چندین برابر می شود. و از دیگر جذابیت های این آب نما ها می توان به رقص آن ها با آهنگ های بی کلام اشاره کرد. در واقع با اوج گرفتن موسیقی این فواره ها آب بیشتری را پرتاب کرده و با ملودی موزیک های پخش شده قدرت فشار آن ها کم و زیاد می شود.

با توجه به شکوه و عظمتی که آب نمای دبی دارد از 20 تا 30 کیلومتر دورتر هم به راحتی قابل مشاهده می باشد. این اثر فوق العاده می تواند گردشگران تور دبی را به راحتی ساعت ها به خود خیره کند و از تماشای آن خسته نشوند. پس در سفر به دبی تماشای این آب نمای شگفت انگیز را از دست ندهید.

نظرات مردم درباره آب نمای دبی

ژوبین 15 مهر 97
4
آب نمای دبی خیلی ایده جالبی و مثل بمب در دنیا ترکیده و نماد دبی شده انگاری
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی اسفند 98
3 شب
ایران ایر
رادین گشت پایتخت
4 اسفند - 21 اسفند

تور دبی 2 و 3 و 9 اسفند 98
4 شب
ماهان
سامان پرواز
2 اسفند - 13 اسفند

تور دبی اسفند 98
4 شب
ایران ایر
اسطوره بیستون
6 اسفند - 18 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
flydubai Airline
فلات پارس
12 فروردین - 17 فروردین

تور دبی 29 اسفند 98
3 شب
ماهان
حکیم گشت ایرانیان
29 اسفند - 3 فروردین

تور دبی اسفند 98
3 شب
ایران ایر
اسطوره بیستون
4 اسفند - 14 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
قصر شایان
12 فروردین - 17 فروردین

تور دبی 10 و 11 اسفند 98
3 شب
ایران ایر
ندا پرواز
10 اسفند - 14 اسفند

تور دبی اسفند 98
4 شب
ایران ایر
رادین گشت پایتخت
6 اسفند - 18 اسفند

تور دبی 10 اسفند 98
3 شب
Air Arabia Airline
فلات پارس
10 اسفند - 13 اسفند