برج های دو قلوی دیره

📅 بروزرسانی : ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازدید : 315
شهر زیبای دبی امروزه از توریست پذیر ترین شهر های جهان است و در سال گذشته حدود 15 میلیون گردشگر را میزبانی کرده است. گفتنی است که این شهر از سال 2013 به طور مستمر از جمله 7 شهر برتر در زمینه جذب گردشگر بوده است. علت محبوبیت و پر طرفدار بودن این شهر را می توان داشتن جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری دانست که در خود جای داده است. یکی از این جاذبه های کم نظیر که در شهر دبی قرار دارد، برج های دو قلوی دیره هستند. ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم برج های دو قلوی دیره را برای کاربران عزیز معرفی کنیم.
برج های دو قلوی دیره که با نام برج های رولکس نیز خوانده می شوند، در تاریخ 16 آوریل 1998 میلادی در شهر دبی و در منطقه دیره ساخته شده اند. هر کدام از این برج های هم شکل دارای ارتفاعی حدود 102 متر یا 335 فوت بوده و 22 طبقه را شامل می شوند.
برج های رولکس به واسطه داشتن نمای شیشه ای و معماری مدرن و زیبایی که در ساخت آن ها به کار رفته است، به یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری در دنیا تبدیل شده است. گردشگران تور دبی در هنگام بازدید از برج های رولکس غیر از بهره بردن از زیبایی ظاهری بنای برج ها می توانید از خدماتی که در طبقات مختلف آن وجود دارد نیز استفاده کنید. به طور مثال در طبقات مختلف برج ها انواع واحد های تجاری، اداری و مسکونی وجود دارد. همچنین این برج ها دارای مراکز خرید مختلفی هستند که شامل تعداد زیادی فروشگاه، رستوران، کافی شاپ و فود کورت می باشند.
همچنین گردشگران تور امارات خوب است بدانید که هر یک از این برج ها مجهز به پارکینگ هایی در زیر زمین و یا رو به روی هر برج هستند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره برج های دو قلوی دیره

اکبر طلا مهر 1397
13 نفر پسندیدند
مورچه چیه که آبگوشتش چی باشه. یکی از بدترین جاهایی که زندگی کردم، دزدی و دروغگویی، چپاول و غارت از ویژگی‌های این شهر قشنگ هست. دیدن روی ماه این عزیزان وقتی که کشتی آنها به گل مینشیند جالب است
آریامن مهر 1397
19 نفر پسندیدند
چقدر هم خودشون به برج های دو قلوی دیره احترام میزارند و افتخار می کنند چیزیم خوبه نداره

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23398-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88-%D9%82%D9%84%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به برج های دو قلوی دیره