امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین جاذبه های گردشگری اتریش

بهترین جاذبه های گردشگری اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهای بسیار زیبای جهان است که هر ساله گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان پذیرا می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در اختیار کاربران سایت قرار دهیم.
شهر اینسبروک یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش می باشد که در دره inn valley قرار دارد و نزد گردشگران تور اروپا محبوبیت زیادی دارد. این شهر دارای ویژگی هایی نظیر: خانه هایی با ارتفاع بلند و معماری قدیمی و خیابان های پر پیچ و خم می باشد که بر جذابیت این منطقه افزوده است.
قصر شونبرون یکی از جاذبه های مهم کشور اتریش می باشد که در زمان های قدیم محل زندگی پادشاهان بوده و در زبان اتریشی به معنای بهار زیبا می باشد. این قصر دارای یک سالن ایرانی بوده که معماری آن هم بی شباهت به معماری ایرانی نیست. این قصر حدود 1200 اتاق دارد که هر کدام سبک خاصی دارند.
این غار که یکی دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش است، بزرگ ترین غار یخی دنیا محسوب می شود. این غار از آهک و یخ ساخته شده و در چهل کیلومتری شهر سالزبورگ قرار دارد. مسیر غار حدود 40 کیلومتر است که تنها 1 کیلومتر از آن برای عموم و گردشگران تور اتریش قابل بازدید است.
دهکده هالستات یکی از زیباترین دهکده های جهان است که در منطقه سالزکامرگات قرار دارد. و به دلیل وجود جنگل و دریاچه و کوه در اطراف آب و هوای بسیار مطلوبی دارد.
دریاچه گرونر یکی از رازآلودترین دریاچه های سطح جهان است که تعداد زیادی از گردشگران تور اتریش علاقه دارند تا آن را از نزدیک ببینند و از طبیعت زیبای آن بهره ببرند. این دریاچه در فصل زمستان حدود 200 متر مربع است ولی در فصل تابستان و در پی ذوب شدن برف روی کوه ها به 400 متر مربع هم می رسد.

نظرات مردم درباره بهترین جاذبه های گردشگری اتریش

شکیبا 14 مرداد 97
1
از نظر من یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش دهکده هالستات هست فوق العاده زیبا و دیدنیست
درج نظر