Lahzeakhar.com

تور اتریش

امتیاز 5 از 5 | از 494

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور اتریش می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اتریش آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


گردشگران تور اتریش بهتر است بدانید که کشور اتریش جزء یکی از زیبا ترین کشورهای اروپای مرکزی و پایتخت آن وین می باشد. اتریش از سمت غرب با کشور سوئیس، از سمت جنوب با ایتالیا، از سمت شرق با مجارستان و از سمت شمال با کشور آلمان هم مرز می باشد. طی آخرین آمارهایی که در سال 2012 برای اطلاع مسافرین تور اتریش منتشر شد : به طور رسمی اعلام شد این کشور 84855 کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 10500 میلیون نفر را در خود جای داده است. ویژگی های بسیاری از قبیل: آژانس بین المللی انرژی اتمی، دفتر رسمی سازمان ملل متحد در پایتخت اتریش یعنی وین، آژانس بین المللی انرژی اتمی و خیلی از سازمانها، ارگان ها و نهادهای بین المللی دیگر در کشور اتریش وجود دارد که این کشور را جزء مهم ترین کشورهای اروپایی تبدیل کرده است.
بیشتر مردم اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند در واقع زبان اصلی آن ها آلمانی محسوب می شود ولی اکثرا به زبان دوم انگلیسی نیز مسلط هستند. اتریش متشکل از 9 ایالت مختلف ( بورگرلاند، وین، تیرول، سالزبورگ، کرنتن، فورآرلبرگ، اشتایرمارک، اوبراسترایش و نیدراسترایش) است که بیش از 50 درصد آن را کوه های آلپ فراگرفته است. از شهرهای مهم اتریش می توان به : فیلاخ، آیزن اشتات، لئوبن، لینتس، کلاگن فورت، زالتسبورگ، اینسبروک، گراتس و وین اشاره کرد.
گردشگران تور اتریش جالب است بدانند که واحد رسمی پول این کشور یورو و پرچمی به رنگ قرمز و سفید دارد همچنین پیش شماره و یا همان کد کشور با +43 آغاز می شود. از جاذبه های گردشگری این کشور برای گردشگران تور اتریش می توان به: کلیسا سنت استفان، قصر میرابل، ساختمان پارلمان اتریش، بنای یادبود موزارت و ... اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور اتریش و زمان های برگزاری آن ها می توانید به صفحه ی تور اتریش مراجعه فرمایید.

کشور اتریش از زیبا ترین کشورهای اروپایی در نیم کره شمالی و مرکز غرب اروپا قرار دارد. گردشگران تور اتریش بهتر است بدانند این کشور به هیچ دریای آزادی دسترسی ندارد و شامل قسمت هایی از شرق آلپ و رودخانه دانوب می باشد. کشور اتریش با توجه به مساحتی حدودا 83835 کیلو متر مربع یکی از بزرگ ترین شهرهای قاره اروپا در تور اتریش به حساب می آید. این کشور را اگر بخواهیم برای گردشگران تور اتریش از نظر موقعیت جغرافیایی تقسیم بندی کنیم می توانیم به پنج دسته تقسیم کنیم:
مناطق کارپات و آلپ به وسعت 9000 کیلومتر مربع که 3/11 درصد از مساحت کشور اتریش را در دارد. جلگه وین به وسعت 35000 کیلومتر مربع که 5/4 درصد مساحت کشور اتریش را در بر گرفته است. قسمت آلپ شرقی به وسعت 52500 کیلومتر مربع که در واقع معادل 5/62 درصد از مساحت کل کشور اتریش را شامل می شود. منطقه گرانیت وگنی شوخلند به وسعت 8600 کیلومتر مربع 5/10 درصد از مساحت کل کشور اتریش را در بر گرفته است.
از کشور های همسایه اتریش می توان به ایتالیا از سمت جنوب، اسلواکی و مجارستان از سمت شرق، لیختن اشتاین و سوئیس از سمت غرب و آلمان و چک از سمت شمال اشاره کرد. همچنین گردشگران عزیز تور اتریش جالب است بدانند مساحت این کشور به طور کلی 2737 کیلو متر مربع می باشد. بیش از 70 درصد این سرزمین را رشته کوه های آلپ فرا گرفته است و بیشتر رودهای مهم این کشور مانند دانوب و انس از رشته کوه های آل سرچشمه می گیرند.
بیشتر زمین های قابل کشت و کشاورزی در مناطق کم ارتفاع و پست کشور اتریش قرار گرفته است. وین پایتخت اتریش با جمعیتی معادل یک چهارم کل کشور از بزرگ ترین شهرهای اتریش برای گردشگران تور اتریش به حساب می آید. از دیگر شهرهای مهم اتریش می توان به سالزبورگ، اینسبورگ، گراتس و لینز اشاره کرد.

مسافران تور اتریش چنان چه قصد سفر به اتریش را دارند بهترین پرواز های مستقیم به اریش با ایر لاین های ایران ایر و ایرلاین اتریشی نیز می باشد در ادامه گردشگران تور اتریش را با روز ها و ساعت پروازی هر کدام از ایر لاین های ذکر شده بیش تر آشنا خواهیم کرد.
ایر لاین اتریشی :
پرواز های رفت : هفته ای سه پرواز در روز های شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 03:50 از فرودگاه امام خمینی تهران به سمت فرودگاه وین اتریش با مدت پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه ای انجام می پذیرد.
پرواز های برگشت : مسافران عزیز تور اتریش توجه داشته باشند هفته ای سه پرواز از فرودگاه وین اتریش در روز های دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 08:10 به سمت فرودگاه امام خمینی ایران با مدت پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه ای انجام می پذیرد.
ایر لاین ایران ایر
پرواز های رفت : قابل توجه مسافران تور اتریش ، یک روز در هفته شنبه ها در ساعت 06:15 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه وین اتریش با مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه ای صورت می گیرد.
پرواز های برگشت : مسافران تور اتریش می توانند برای پرواز برگشتی در روز شنبه ساعت 05:10 بلیت هواپیمایی برگشتی از فرودگاه وین اتریش به سمت فرودگاه امام خمینی تهران را تهیه نمایند که مدت زمان پرواز آن 4 ساعت 40 دقیقه می باشد
مسافران تور اتریش که قصد سفر به این مقصد را دارند قبل از خرید بلیت بهتر است از سایت مربوطه ساعت و روز های پروازی را چک کنند به دلیل اینکه ممکن است ساعت و روز های پروازی تغییر کند و همچنین قیمت بلیت در روز ها و مناسبت های مختلف متفاوت خواهد بود. همچنین ایرلاین های دیگری هم وجود دارد که به صورت مستقیم پرواز ندارند اما بهترین پیشنهاد پرواز های مستقیم است.

اتريش در منطقه معتدل و مسير آب و هوایی اروپای ميانه كه از آب و هواي آتلانتيك و قاره اي تأثير می گیرد،قرار گرفته است. هر فصل سال نمايشگر دما و آب وهوا مخصوص همان فصل برای گردشگران تور اتریش مي باشد. آب و هوا اتريش برای گردشگران تور اتریش قاره ای می باشد.
در اين منطقه بارش اندک ، تابستان ها گرم و زمستان سرد معتدل مي باشد. در مناطق كوهستاني آب و هوا با بارش زیاد باران كوه های آلپ به چشم مي خورد. زمستان در اين مناطق طولانی مي باشد. در باقی استان ها آب و هوای مخصوص اروپا آب و هوا ميان دريا و قاره ایديده مي شود كه آب و هوا متأثر از آتلانتيك در جنوب و قاره ای جنوب شرقی را نيز شامل می شود.
تور اتریش در اغلب طول سال آب و هوایی مطلوب دارد و مشخصا تابستان با وجود بهترین آب و هوا شلوغ‌ ترین فصل به شمار می‌رود. روزها گرم و مرطوب هستند، اما به ندرت آن قدر گرم می‌شوند که دردسر ساز باشند. بهار و پاییز معمولا کاملا معتدل هستند، مشخصه‌ی این فصول بارش کم باران است. زمستان‌ می تواند سرد باشد اما به ندرت با بارش برف رو به رو می شود. بنابراین اگر لباس گرم و مناسب بپوشید با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد.
در اتریش، انواع آب و هوای محلی به دلیل اختلاف ارتفاع و جنبه‌های دیگر وجود دارد، اما تور اتریش از جمله مناطق آب و هوایی معتدل محسوب می‌شود كه در هر فصل سال جای مناسبی برای سفر است. شرق کشور خشک تر از غرب آن است و به طور کلی در زمستان سردتر، در تابستان گرم تر و در عین حال مرطوب تر از نواحی آلپی است. مناطقی که بیش از 3000متر ارتفاع دارند، در تمامی سال پوشیده از برف هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور اتریش به صفخه تور اروپا مراجعه فرمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است