شهر اینسبروک

شهر اینسبروک در دره ای بزرگی به نام Inn Valleyواقع و محل تلاقی دو جاده ترافیکی جاده‌ی وین-سوییس و جاده‌ی آلمان-ایتالیا قرار گرفته است.شهر اینسبروک یکی از بهترین مقاصد گردشگری محسوب می شود که سالانه تعداد بی شماری از مسافرانی که قصد سفر به اتریش را دارند شهر اینسبروک را به عنوان مقصد و اقامت خود انتخاب می کنند.
شهر قدیمی اینسبروک با خیابان های پیچ در پیچ ، خانه های مرتفع با معماری گوتیگ و بافت قدیمی هنوز حالت و حال و هوای خودش را حفظ کرده است.در هر نقطه از این شهر که قدم می گذارید چشم انداز های از کوه های عظیم اطرافتان را مشاهده خواهید کرد.

در قسمت جنوب شرقی و در بالای لانسه‌کوپفه اتریش ، قلعه پاتشه‌کوفل با ارتفاع 2247 متری وجود دارد که در میان اسکی بازان شهرت زیادی دارد.تجهیزات ورزشی که از بازی‌های المپیک زمستانی سال 1964 و 1976 ساخته شده است در این مکان باقی مانده به همین جهت علاقه مندان به اسکی سالانه به این منطقه سفر کرده و آن ها را در حال رقابت های داخلی و خارجی خواهید دید.
شهر اینسبروک با خانه های بلند و باریک ، پنجره های بالکنی با نمای زیبا ، در های قطور و مجلل نمونه ای از معماری قدیم سبک تیرول و سبک های باروک ، رنسانس و روکوکو زیبایی خیره کننده ای را به این شهر قدیمی بخشیده است.
محله ی شبه دایره ای شهر اینسبروک و پیوند آن با یک خیابان به نام گِرابِن محصور شده است که آن را به مکانی مناسب برای پیاده روی و گذراندن زمان های خوش تبدیل شده است.از جمله جاذبه های دیدنی که در هنگام پیاده روی در شهر اینسبروک باید توجه کنید هلبلینگ‌هاوس به سبک باروک می باشد که آن را با نمای گچ کاری شده به طرح فرشتگان بالدار با تمام تزئیناتش می شناسند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر اینسبروک

الهام ربیعی 16 آبان 96
2
شهر اینسبروک اتریش تور هم داره؟
فریده 16 آبان 96
1
شهر اینسبروک اتریش بی نظیره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر