جوان ترین گردشگر جهان به کیش سفر کرد


تیلور دیمنبرون یک گردشگر آمریکایی الاصل است که تنها 23 سال سن داشته و در حال حاضر به 123 کشور مستقل جهان سفر کرده است. همان طور که اشاره کردیم تیلور دیمنبرون قصد دارد به تمام 195 کشور مستقل جهان سفر کند، از این رو برای سفر به ایران، جزیره زیبای کیش را انتخاب کرد. او در تاریخ چهارشنبه 23 فرودین 97، پس از به اتمام رساندن سفر خود در شهر دبی، وارد جزیره کیش شد.
این جهانگرد معروف در سفر کوتاه خود به جزیره کیش، به بازدید از جاذبه های گردشگری تور کیش و مکان های دیدنی آن پرداخت. از جمله جاذبه های گردشگری که تیلور دیمنبرون از آن بازدید کرده است کشتی یونانی، ساحل سیمرغ، حریره، کلبه حور و درخت سبز می باشد.
گفتنی است این گردشگر به تمامی کشور های کارائیب، آمریکای مرکزی، اروپا، آمریکای جنوبی به غیر از کشور ونزوئلا، برخی از کشور های اقیانوس آرام و اکثر کشور های خاورمیانه و آسیا سفر کرده است. تیلور دیمنبرون بعد از یک سفر کوتاه به کیش، در روز پنجشنبه 24 فروردین کیش را ترک کرده و راهی امارات متحده عربی شد. او پس از سفر به کیش اظهار داشت به دلیل عدم نیاز به ویزا برای سفر به این جزیره، سفری آسان و ارزان را تجربه کرده و همچنین یکی از هتل های خصوصی حامی مالی او برای سفر به کیش بوده است.
جوان ترین گردشگر جهان به کیش سفر کرد و این جزیره را مکانی بسیار زیبا و آرامش بخش توصیف کرد و همچنین متذکر شد که آرامش و زیبایی آن را هیچگاه فراموش نخواهد کرد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 دهنده به امتیاز جوان ترین گردشگر جهان به کیش سفر کرد
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.