چهارمین شهر پر بازدید اروپا

آنتالیا یکی از 80 شهر ساحلی کشور ترکیه به شمار می رود که در سال های اخیر تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان به خصوص ایران به این شهر زیبای ساحلی سفر می کنند که تمامی این ها به دلیل زیبایی شهر ، تفریحات آبی متعدد و جاذبه های گردشگری فراوان این شهر می باشد که آن را به عنوان چهارمین شهر پر بازدید اروپا می شناسند.در ادامه با آمار گردشگران این شهر بیش تر آشنا خواهید شد.
 
 
گردشگران تور آنتالیا احتمالا با گفتن این موضوع شگفت زده شوند که طبق گزارش بیزینس اینسایدر ، که این شهر نه چندان مشهور به عنوان پر بازدید ترین شهر های اروپایی و در عین حال از پرگردشگر ترین شهر های جهان به شمار می رود که تعداد بازدید گردشگران در این شهر بسیار قابل توجه بوده به گونه ای که بیش تر اقتصاد این شهر ساحلی بر پایه توریست پذیری آن می باشد.
طبق آمار رتبه بندی 100 شهر گردشگری برتر سال 2017 در یورومانیتور اینترنشنال ، بر اساس یافته هایی مانند تعداد پرواز های ورودی بین المللی تور آنتالیا با ورود بیش از 10 میلیون گردشگر در سال به عنوان چهارمین شهر پر بازدید اروپا شناخته شده است.
این شهر ساحلی باستانی در کنار ساحل آبی فیروزه ای ترکیه که به عنوان شهر ساحلی شهرت فراوان داردبه همین علت سایت  تریپ ادوایزر این شهر را یکی از مناطق در حال پیشرفت ترکیه معرفی کرده است.
جالب است بدانید که شهر ساحلی آنتالیا پس از لندن ، پاریس ، استانبول به عنوان چهارمین شهر پر گردشگر و پر بازدید اروپا معرفی شده که حتی از شهر های پراگ ، رم و بارسلونا پیشی گرفته است.
اما اگر می خواهید بدانید پر بازدید ترین شهر جهان کجاست ، باید بدانید که هنگ کنگ با بیش از 26 میلیون گردشگر در طول سال جایگاه پر بازدید ترین شهر جهان را از آن خود کرده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره چهارمین شهر پر بازدید اروپا

رضا اعتمادی 28 دی 96
1
لطفا لینک خبرتون اگر از جایی گرفتین بذارین چون همچین خبری واقعیت نداره
شیدا احمدی 22 آبان 96
3
چه جالب نمی دونستم چهارمین شهر پر بازدید اروپا هست
مینا مهدوی 22 آبان 96
4
واقعا آنتالیا چهارمین شهر پر بازدید اروپا هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر




رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما