رستوران اپل قشم

اگر قصد سفر به جزیره رویایی قشم را در برنامه های خود دارید، غذا خوردن در رستوران اپل قشم می تواند خاطره ای ماندگار از سفر به این مکان محبوب را برای شما به ارمغان آورد.

رستوران اپل قشم، یک رستوران مدرن و لوکس می باشد که غذاهای متنوعی در منوی آن وجود دارد و گردشگران تور قشم بنا بر سلیقه و ذائقه خود می توانند هر یک را سفارش دهند و در محیط دلنشین رستوران میل کنند. غذاهای دریایی که در رستوران اپل سرو می شود، طعم لذیذی دارند و در میان اهالی بومی از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند. آشپزهایی که در رستوران اپل قشم فعالیت دارند، تمامی غذاها را از مواد تازه و باکیفیت تهیه می نمایند، به همین دلیل کمی قیمت غذاها در این رستوران بالا می باشد. غذاهای رستوران با تزئینی فوق العاده زیبا در اختیار میهمانان قرار می گیرد، به گونه ای که اشتها برانگیز بوده و حتی کسانی که تمایلی به غذا نداشته باشند، تمایل پیدا می کنند که از آن میل نمایند.
آرامشی وصف ناپذیر در رستوران اپل برقرار است و میهمانان و گردشگران تور قشم می توانند در این محیط دل انگیز و آرام غذایی لذتبخش را میل کنند. میز و صندلی های موجود در این رستوران چوبی بوده و اغلب 4 نفره هستند.
این رستوران بخش های دیگری مانند کافی شاپ و فست فود نیز دارد که گردشگران تور داخلی امکان بهره بردن از آن ها را هم دارند. قرارگیری رستوران اپل قشم در روبروی بازار ستاره در جذب مشتری آن نقش به سزایی داشته و اغلب افرادی که ساعاتی را در این بازار به گشتن و خرید کردن می پردازند، برای رفع خستگی به این رستوران می روند و یا از کافی شاپ آن بهره می برند.
آدرس: جزیره قشم/ خیابان امامقلی خان/ خیابان ولیعصر/ مقابل بازار ستاره/ جنب بانک سامان 
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای قشم

تور قشم 15 خرداد 99
4 شب
قشم ایر
ارزین سیر ایرانیان
15 خرداد - 19 خرداد

تور قشم 15 خرداد 99
4 شب
قشم ایر
ندا پرواز
15 خرداد - 19 خرداد

تور قشم خرداد 99
2 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
19 خرداد - 25 خرداد

تور قشم 27 و 28 خرداد 99
3 شب
زاگرس
قصر شایان
27 خرداد - 31 خرداد

تور قشم 17 خرداد 99
3 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
17 خرداد - 20 خرداد

تور قشم 15 خرداد 99 ویژه تعطیلات
3 شب
قشم ایر
قصر شایان
15 خرداد - 18 خرداد

تور قشم 17 خرداد 99
3 شب
قشم ایر
آرانا پرواز
17 خرداد - 20 خرداد

تور قشم 17 و 18 خرداد 99
3 شب
ایران ایر تور
دانیار سفر پارسیان
17 خرداد - 21 خرداد

تور قشم خرداد 99
3 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
18 خرداد - 25 خرداد

تور قشم خرداد 99
5 شب
تابان
دانیار سفر پارسیان
17 خرداد - 26 خرداد