رستوران کوکاس

یکی از رستوران های خاص و منحصر به فرد شهر ایروان، رستوران کوکاس است. رستوران کوکاس همواره جزء برترین رستوران های ارمنستان در میان گردشگران است که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم.
ایروان، پایتخت ارمنستان، شهری است که سالانه میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کنند. ایروان در کنار جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف، دارای رستوران های زیادی هم می باشد. طبق اطلاعاتی که وجود دارد در ایروان 676 رستوران مختلف وجود دارد که در میان آن ها، رستوران کوکاس جزء 40 رستوران برتر شهر است.
رستوران کوکاس در خیابان اشترک واقع شده است که به این دلیل، گردشگران تور ایروان دسترسی نسبتا آسانی به این رستوران دارند. رستوران کوکاس روزانه از ساعت 12 صبح الی 12 شب آماده پذیرایی از گردشگران می باشد.
رستوران کوکاس دکوراسیونی شیک و خاص دارد که محیطی آرام، زیبا و دلنشین را برای گردشگران به ارمغان می آورد. منوی رستوران، انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و ایتالیایی را سرو می کند که توسط سرآشپران مورد تایید رستوران طبخ می شوند. یکی از نکات حائز اهمیت در منوی غذای رستوران، غذای روزانه سرآشپز است که هرروز تغییر کرده و جزء لذیذ ترین غذاهای رستوران می باشد و همچنین لازم به ذکر است تمامی غذاها از مواد اولیه تازه و با کیفیت تهیه می شوند.
گردشگران تور ایروان که قبلا از این رستوران بازدید به عمل آورده اند، از فضای رستوران، راحتی میز ها و صندلی ها، تنوع غذا و کیفیت بالای آن ها، خوش برخوردی کارکنان رستوران و مقرون به صرفه بودن غذاها رضایت کامل داشته اند اما به گفته آن ها، قیمت های رستوران می توانست معقول تر باشد. همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور ایروان می توانند رستوران را برای برگزاری مراسم ها، جشن ها و مهمانی های خود رزرود کنند تا از سفر به شهر توریستی ایروان خاطره خوبی را برای خود بسازند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران کوکاس

یوتاب 4 مهر 97
2
ویژه گی خوب رستوران کوکاس ساعات باز بودن اون هست و در هر ساعتی که به این رستوران برید مشتری خواهید دید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر