مکان های حیرت انگیز دنیا

مکان های حیرت انگیز دنیا نیز وجود دارد که با مشاهده ی آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند به همین خاطر در این بخش مکان های حیرت انگیز دنیا را برای آن دسته از ماجراجویانی که به دنبال مکان های خاص هستند بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
1.پارک دانسیا
شاید با دیدن این عکس باورتان نشود این مکان وجود دارد یا خیر؟ بله درست می بینید پارک دانسیا یکی ازمکان های حیرت انگیز دنیا می باشد.این کوه های رنگین کمانی در قسمتی از پارک دانسیا چین واقع شده است.رنگ کوه های این پارک طی 24 میلیون سال به صورت کاملا طبیعی به وجود آمده و بسیاری از بینندگان را غرق زیبایی های خود کرده است.
 
 
2.معادن متروکه
این معادن زیبا و و به ظاهر حلزونی در اعماق زمین رها و در زیر یکاترینبورک تور روسیه واقع گردیده است.وجود لایه های کارنالیت دردیواره های این تونل باعث به وجود آمدن شاهکاری بینظیر و دیدنی شده است.جالب بدانید قسمت کوچکی از این معدن برای بازدید عموم باز و قسمت بزرگی از معدن توسط دولت روسیه بسته شده است.عکسی که مشاهده می کنید با مجوز رسمی از دولت روسیه گرفته شده است.
 
 
3.غار یخی کامچاتکا
این یک غار یخی در شبه جزیره ی کامچاتکا قرار گرفته است.طول تونل تقریبا یک کیلومتر بوده و در آن چشمه های آب گرم در جریان می باشند به همین خاطر یخچال های طبیعی آتشفشان در حال ذوب بوده و باعث شده سقف آن نازک تر و مقداری نور خورشید به داخل نفوذ کند.
 
 
4.زمین های گل لاله
ترکیب رنگ های مختلف گل های لاله تور هلند آن را مشابه یک جعبه ی مداد رنگی کرده است که هر بیننده ای را به وجد می آورد.
فصل کاشت و همچنین پرورش گل های لاله از ماه فروردین شروع و تا ماه شهریور به طول می انجامد و به جرات می توان گفت بهترین زمان بازدید از زمین های گل لاله فصل اردیبهشت می باشد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما